Povodňový bublifuk

Ostatní články

Gábina Knapová  |  17. 07. 2013


Podpořte povodňové konto koupí suvenýrů.K tričku, pláštěnce a samolepce s povodňovým motivem přibyl další prodejní předmět – povodňový bublifuk.

Povodňový bublifuk, foto (c) Tomáš Adamec, Zoo Praha Povodňový bublifuk, foto (c) Tomáš Adamec, Zoo Praha

Potěšte své děti i sebe, foukejte bubliny a pomozte tak další podpoře našeho povodňového konta – z každého bublifuku na něj putuje 5,-Kč, prodejní cena je 25,-Kč.

V příštích dnech se můžete těšit i na další artikly – plážovou tašku, dětská křidélka na plavání, pouzdro na mobil atd.

Budeme Vás průběžně informovat.


Jedním z významných in-situ projektů Zoo Praha je reintrodukce supů mrchožravých na Balkán. Projekt zaměřený na zvýšení volně žijící populace tohoto ohroženého (na Balkáně dokonce kriticky) druhu probíhá ve spolupráci BSPB (BirdLife Bulgaria), ochranářské organizace Green Balkans, VCF (Vulture Conservation Foundation) a Evropské asociace zoologických zahrad a akvárií (EAZA). Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

S cílem přispět k lepšímu informování veřejnosti o ohrožených druzích a jejich ochraně je letošní ročník soutěže Czech Nature Photo rozšířen o novou kategorii, kterou zaštiťuje Zoo Praha. Stejně jako u ostatních kategorií...

Zoo Praha se zapojila do unikátní kampaně Ukradená divočina! Fotografie v areálu zoo upozorňují mj. na otravy dravců karbofuranem nebo na suvenýry ze zvířat i zabíjení tygrů pro tradiční asijskou medicínu.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní