Povodňový bublifuk

Ostatní články

Gábina Knapová  |  17. 07. 2013


Podpořte povodňové konto koupí suvenýrů.K tričku, pláštěnce a samolepce s povodňovým motivem přibyl další prodejní předmět – povodňový bublifuk.

Povodňový bublifuk, foto (c) Tomáš Adamec, Zoo Praha Povodňový bublifuk, foto (c) Tomáš Adamec, Zoo Praha

Potěšte své děti i sebe, foukejte bubliny a pomozte tak další podpoře našeho povodňového konta – z každého bublifuku na něj putuje 5,-Kč, prodejní cena je 25,-Kč.

V příštích dnech se můžete těšit i na další artikly – plážovou tašku, dětská křidélka na plavání, pouzdro na mobil atd.

Budeme Vás průběžně informovat.


Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...

Zaměstnanci Zoo Praha nejprve dopravili dvě samičky supa mrchožravého do chovné a záchranné stanice ve Staré Zagoře. Tam supí mláďata odchovaná v Praze strávila poslední noc v lidské péči a ráno absolvovala veterinární prohlídku. Vlevo mládě, které se vylíhlo přímo v Zoo Praha, vpravo samička vylíhnutá v Zoo Zlín. Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

Další dva supi mrchožraví odchovaní v Zoo Praha – tentokrát dvě samičky, z nichž jedna se vylíhla v Zoo Zlín – získali nový domov ve Východních Rodopech, kde posílí populaci tohoto ohroženého druhu. Na umělém...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní