Hokejisté nakrmili lvy

Ostatní články

01. 09. 2010


31. srpna 2010

V poslední prázdninový, bohužel velmi deštivý den proběhla již potřetí plánovaná návštěva hokejistů HC Slavia Praha, kteří přišli pozdravit jako adoptivní rodiče svého svěřence - lva Maxe, jehož mají ve znaku klubu. Zároveň proběhla autogramiáda, která se i přes nepřízeň počasí těšila velkému zájmu návštěvníků.

Zleva: Juraj Štefanka, Pavel Kolařík, Michal Vondrka a Tomáš Žižka dali maso lvům, foto © Jiří Trojánek

Hokejisté nakrmili lvy


Zaměstnanci Zoo Praha nejprve dopravili dvě samičky supa mrchožravého do chovné a záchranné stanice ve Staré Zagoře. Tam supí mláďata odchovaná v Praze strávila poslední noc v lidské péči a ráno absolvovala veterinární prohlídku. Vlevo mládě, které se vylíhlo přímo v Zoo Praha, vpravo samička vylíhnutá v Zoo Zlín. Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

Další dva supi mrchožraví odchovaní v Zoo Praha – tentokrát dvě samičky, z nichž jedna se vylíhla v Zoo Zlín – získali nový domov ve Východních Rodopech, kde posílí populaci tohoto ohroženého druhu. Na umělém...

Zoo Praha se distancuje od přednáškové činnosti pana Jana Bedřicha, jejímž tématem jsou pražské gorily. Přednášky nevznikají ve spolupráci se Zoo Praha a obsahují zcela mylné informace.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní