Hokejisté nakrmili lvy

Ostatní články

01. 09. 2010


31. srpna 2010

V poslední prázdninový, bohužel velmi deštivý den proběhla již potřetí plánovaná návštěva hokejistů HC Slavia Praha, kteří přišli pozdravit jako adoptivní rodiče svého svěřence - lva Maxe, jehož mají ve znaku klubu. Zároveň proběhla autogramiáda, která se i přes nepřízeň počasí těšila velkému zájmu návštěvníků.

Zleva: Juraj Štefanka, Pavel Kolařík, Michal Vondrka a Tomáš Žižka dali maso lvům, foto © Jiří Trojánek

Hokejisté nakrmili lvy


V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní