Setkání sponzorů

Ostatní články

03. 12. 2009


Sobota 5. prosince 2009 - Každoroční předvánoční akce nabitá bohatým programem

V sobotu 5. prosince se v pražské zoo setkají všichni její sponzoři a příznivci na tradiční, předvánoční akci. Letošní program, začínající v 11 hodin u vzdělávacího centra, bude opravdu nabitý:
 
- 11.00: Poprvé v historii budou vyhlášeny a oceněny nejvýraznější sponzorské počiny uplynulého období – Sponzor roku 2009. Ocenění v podobě krásného artefaktu – gorilí tlapy vyrobené z křišťálu v tvůrčí dílně Huňát – jsme nazvali příznačně podle našeho plodného gorilího samce – RICHARD. Sponzoři roku 2009 budou vyhlášeni ve třech kategoriích – Velký Richard (firemní sféra), Malý Richard (děti a školy) a Divoký Richard (ocenění vtipu a nápaditosti). Ceny spolu se zatupujícím ředitelem Zoo Praha, ing. Petrem Ptáčkem, předá zpěvák Richard Tesařík.
 
- 11.30: S vyhlašováním budeme dále pokračovat; týká se fotosoutěže.  Ceny předá pan Ondřej Neff, předseda odborné poroty. Vítězné snímky budou vystaveny ve vzdělávacím centru a na webových stránkách www.zoopraha.cz
 
- 11.45: Nadělit našim sponzorů přijdou „Ježíšci z celého světa“ – jedná se, v podstatě, o nevšední schůzku či módní přehlídku vánočních postav z různých zemí.
 
- 12.00: Od této hodiny až do uzavření zoo bude po celém areálu chodit Mikuláš s andělem i čertem a rozdávat dětem drobné dárky.
 
- K předvánoční náladě přispěje i vystoupení dětského sboru Klíček (na začátku i na konci Setkání sponzorů).
 
- Od 10.00 po celý den tvůrčí dílna: ve vzdělávacím centru si budou moct nejen naši sponzoři namalovat vánoční perníčky, zahřát se dobrým čajem nebo si připomenout tradiční vánoční zvyky.

 

Kromě toho očekává Zoo Praha v tento den, pravděpodobně v ranních či dopoledních hodinách, svého rekordního návštěvníka s pořadovým číslem 1 266 945, neboli tímto překonáváme dosavadní roční rekord z roku 2007! 

Pro „rekordmana“ bude připraveno mnoho dárků od pražské zoo i jejích hlavních partnerů. Jsme rádi, že shodou okolností právě během Setkání sponzorů bude příznačně tento rekord překonán.Cena Richarda
Cena Richarda


Upozorňujeme, že na Facebooku existuje falešný profil, který parazituje na dobrém jménu Zoo Praha. Důrazně varujeme před účastí v soutěži na tomto profilu a před zadáváním jakýchkoli platebních údajů.

Protože jsme občas dotazováni na vztah Zoo Praha k Unii českých a slovenských zoo (UCSZOO) a protože se v této věci šíří i vyslovené dezinformace, uvádíme zde stručné osvětlení situace.
Přihlášení k newsletteru