Lví den s hokejovou Slavií v Zoo Praha

Ostatní články

28. 08. 2009


Autogramiáda s hokejisty HC Slávia Praha 31. 8. 2009

Pokud se do pražské zoo vydáte poslední prázdninový den, můžete se přijít podívat na speciální krmení lvů indických. Ve standardním čase krmení, ve 14 hodin, dostanou do venkovního výběhu neobvyklou potravu, která lva Maxe i jeho družku lvici Aishu jistě potěší.
 
Co má společného HC Slavia a lev indický? Hokejisté HC Slavia Praha jsou již druhým rokem adoptivním rodičem našeho lva Maxe a mají jej ve svém znaku.
 
Kromě speciálního krmení lvů se v pondělí můžete zúčastnit i autogramiády hokejistů. Od 15 hodin se Vám hokejisti, v čele s kapitánem Josefem Beránkem, podepíší u Vzdělávacího centra.
 
Fandové Slavie, pokud přijdou do zoo v tento den v čevenovílém dresu svého klubu, obdrží malý dárek a budou mít vstup zdarma.
 

V neděli proběhl velmi významný transport ze Zoo Praha do Bulharska. Delegace z chovného a záchranného centra ve Staré Zagoře si z pražské zoo osobně odvezla chovný pár vzácných supů mrchožravých a k tomu dvě mláďata...

Toulavý autobus v městečku Messamena před zahájením své oficiální první jízdy. Zdobí ho nejen obrázky goril, ale například i bongů. Foto: Khalil Baalbaki, Zoo Praha.

V Kamerunu probíhá v těchto dnech oficiální první jízda nového Toulavého autobusu. Ten povede k ochraně přírody další generaci dětí z okolí biosférické rezervace Dja na východě země. Poskytne jim nejenom příležitost pozorovat...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní