Lví den s hokejovou Slavií v Zoo Praha

Ostatní články

28. 08. 2009


Autogramiáda s hokejisty HC Slávia Praha 31. 8. 2009

Pokud se do pražské zoo vydáte poslední prázdninový den, můžete se přijít podívat na speciální krmení lvů indických. Ve standardním čase krmení, ve 14 hodin, dostanou do venkovního výběhu neobvyklou potravu, která lva Maxe i jeho družku lvici Aishu jistě potěší.
 
Co má společného HC Slavia a lev indický? Hokejisté HC Slavia Praha jsou již druhým rokem adoptivním rodičem našeho lva Maxe a mají jej ve svém znaku.
 
Kromě speciálního krmení lvů se v pondělí můžete zúčastnit i autogramiády hokejistů. Od 15 hodin se Vám hokejisti, v čele s kapitánem Josefem Beránkem, podepíší u Vzdělávacího centra.
 
Fandové Slavie, pokud přijdou do zoo v tento den v čevenovílém dresu svého klubu, obdrží malý dárek a budou mít vstup zdarma.
 

Zoo Praha se distancuje od přednáškové činnosti pana Jana Bedřicha, jejímž tématem jsou pražské gorily. Přednášky nevznikají ve spolupráci se Zoo Praha a obsahují zcela mylné informace.

V Zoo Praha začíná velké mapování volně žijících živočichů a rostlin. Díky aplikaci iNaturalist se do něj může zapojit každý. Akce je zároveň přípravou na mezinárodní klání City Nature Challenge.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní