Křest DVD Odhalení - 27.5.2006

Ostatní články

27. 05. 2006


Reportáž

Akce byla součástí programu Afrického dne. Za přítomnosti ředitele zoo, Petra Fejka, a autora projektu Odhalení, Miroslava Bobka z ČR Leonardo, pokřtila DVD herečka Simona Stašová a popřála mu, aby se dobře prodávalo, protože výtěžek z prodeje bude věnován záchraně goril v Kamerunu.

Zástupci vydavatelství Bonton předali panu Bobkovi šek v hodnotě 46.874 Kč - příspěvek z doposud prodaných DVD (tj. po prvním měsíci prodeje).

Po celý den probíhaly nejen u pavilonu goril, ale i ve vzdělávacícm centru a v horní části zoo na Oboře zábavné soutěže a hry s gorilí tématikou.

Křest DVD Odhalení - 27.5.2006


Jedním z významných in-situ projektů Zoo Praha je reintrodukce supů mrchožravých na Balkán. Projekt zaměřený na zvýšení volně žijící populace tohoto ohroženého (na Balkáně dokonce kriticky) druhu probíhá ve spolupráci BSPB (BirdLife Bulgaria), ochranářské organizace Green Balkans, VCF (Vulture Conservation Foundation) a Evropské asociace zoologických zahrad a akvárií (EAZA). Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

S cílem přispět k lepšímu informování veřejnosti o ohrožených druzích a jejich ochraně je letošní ročník soutěže Czech Nature Photo rozšířen o novou kategorii, kterou zaštiťuje Zoo Praha. Stejně jako u ostatních kategorií...

Zoo Praha se zapojila do unikátní kampaně Ukradená divočina! Fotografie v areálu zoo upozorňují mj. na otravy dravců karbofuranem nebo na suvenýry ze zvířat i zabíjení tygrů pro tradiční asijskou medicínu.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní