Křest DVD Odhalení - 27.5.2006

Ostatní články

27. 05. 2006


Reportáž

Akce byla součástí programu Afrického dne. Za přítomnosti ředitele zoo, Petra Fejka, a autora projektu Odhalení, Miroslava Bobka z ČR Leonardo, pokřtila DVD herečka Simona Stašová a popřála mu, aby se dobře prodávalo, protože výtěžek z prodeje bude věnován záchraně goril v Kamerunu.

Zástupci vydavatelství Bonton předali panu Bobkovi šek v hodnotě 46.874 Kč - příspěvek z doposud prodaných DVD (tj. po prvním měsíci prodeje).

Po celý den probíhaly nejen u pavilonu goril, ale i ve vzdělávacícm centru a v horní části zoo na Oboře zábavné soutěže a hry s gorilí tématikou.

Křest DVD Odhalení - 27.5.2006


V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní