Den teriérů - 29.4.2006

Ostatní články

03. 05. 2006


Reportáž

Den teriérů byl velmi příjemný, ačkoli počasí mu v sobotu 29. 4. příliš nepřálo.

Zúčastnilo se celkem asi 50 psů, každý teriér měl vstup zdarma a jeho pán 10%-slevu.

Návštěvníci zaznamenali akci s potěšením a ochotně se zúčastnili soutěže - především děti vyplnňovali slosovatelné anketní lístky s určením alespoň 3 plemen teriérů (každý zástupce dostal u vchodu šátek se svou barvou, např. irský soft coated wheaten teriér měl zelenou). Každý vyplněný lístek byl oceněn perníkem s obrázkem teriéra).

Závěrečné defilé bylo milé a představení jednotlivých plemen působivé. Též losování cen a rozhovory s dětskými výherci proběhly v humorném duchu díky moderátorce paní Vladimíře Tiché.

V areálu k žádnému "psímu" incidentu nedošlo, stejně jako k narušení klidu zvířat v zoo.

 

Den teriérů - 29.4.2006


V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní