Běh pro zoo

Ostatní články

Zoo Praha  |  01. 10. 2020


Běh pro zoo se v roce 2020 bude konat virtuálně!

Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha

Vážení běžci,

bohužel kvůli aktuální situaci a opatření nejde běh uskutečnit, jak jsme si přáli. Běh se tedy uskuteční ve virtuální podobě. Jak se tedy bude možné zúčastnit virtuální podoby běhu?

  1. Vyplnit tento formulář, abychom věděli, že se chcete/nechcete účastnit ZDE.
    Ve formuláři najdete několik možností, je možné se účastnit virtuální podoby běhu (startovné se nevrací), případně svou účast zrušit a nechat si startovné vrátit nebo jej i tak nechat věnovat Zoo Praha. Objednaná trička bohužel nebudou, bylo by velmi komplikované jeho předání a někteří běžci se nemusí chtít vůbec účastnit. I trička budou tedy také dvě možnosti, buď si nechat platbu vrátit nebo i bez trička částku věnovat Zoo Praha.
  2. V případě účasti se zaregistrovat na www.strava.com, případně si stáhnout i aplikaci do mobilu nebo chytrých hodinek.
  3. Následně se připojit ke klubu ZDE.
  4. V týdnu od 12. do 18. 10. zaběhnout přesně 5/10 kilometrů (pozor, nesmí být mínusové převýšení, tzn. většina z kopce) a zaznamenat aktivitu na své hodinky, nebo přímo pomocí aplikace.
  5. Nahrát aktivitu na www.strava.com (kdo využije k měření přímo aplikaci Strava, nemusí nic nahrávat).
  6. Pojmenovat aktivitu Běh pro Zoo 2020.
  7. A nakonec počkat, než někdo z našeho týmu aktivitu okomentuje, že byla schválena a zařazena do výsledků.

Moc děkujeme za vaši přízeň a doufáme, že na jaře u 7. ročníku se již sejdeme osobně u Trojského zámku.

S pozdravem,
Organizátoři Běhu pro Zoo Praha

 Běh pro zoo 2019, foto: Petr Hamerník, Zoo PrahaBěh pro zoo 2019, foto: Petr Hamerník, Zoo Praha


Zástupci Zoologické zahrady a botanického parku Ostrava, příspěvkové organizace, vyjadřují vedení a chovatelům Zoo Praha svou plnou podporu v reakci na dotazy týkající se způsobu chovu zvířat, respektive „praxe s utrácením...

Tygr ussurijský Rádža. Foto: Oliver Le Que, Zoo Praha

Obdrželi jsme žádost o poskytnutí informací podle zákona č. 106/1999 Sb. Považujeme za vhodné položené otázky i naše odpovědi v plném znění zveřejnit. Jde totiž nejen o osvětlení některých konkrétních skutečností, ale také...
Přihlášení k newsletteru