Tři ocenění pro Zoo Praha během jednoho večera

Ostatní články

Zoo Praha  |  21. 04. 2017


Zoo Praha se ve čtvrtek 20. dubna 2017 dočkala tří nových ocenění. V soutěži Manažer roku obdržel cenu ředitel zoo Miroslav Bobek a dvakrát byla Zoo Praha oceněna v anketě Zlatý středník – za profil na Facebooku a časopis Trojský koník.

Foto: Archiv Zoo Praha Foto: Archiv Zoo Praha

V pražském Paláci Žofín se ve čtvrtek 20. dubna konal již 25. ročník soutěže Manažer roku - nejprestižnější soutěže manažerských dovedností. A vítězem kategorie Manažer odvětví služby pro veřejnost se stal ředitel Zoo Praha Miroslav Bobek, jenž nezapomněl poděkovat kolegům.

Jen o pár hodin později byly v pražském hotelu Marriott vyhlášeny výsledky 15. ročníku soutěže firemních médií Zlatý středník. A v kategorii Nejlepší profil na sociálních sítích obdržel facebookový profil Zoo Praha cenu za druhé místo. Časopis Trojský koník pak skončil třetí v kategorii Nejlepší G2C časopis a noviny (veřejná a státní správa).


Žralok bílý. Ilustrační foto: Shutterstock

Zoo Praha se připojuje ke kampani Evropské asociace zoologických zahrad a akvárií (EAZA) nazvané „Which Fish?“. Kampaň upozorňuje na drancování moří a oceánů zejména průmyslovým a nelegálním rybolovem, který vede k zásadnímu...

V sobotu 30. května Zoo Praha otevřela Darwinův kráter, novou expozici tasmánské a australské fauny. Zájem návštěvníků byl tak velký, že již hodinu po poledni musely být brány dalším příchozím uzavřeny. Podobné situace se lidé nyní již nebudou muset obávat. Snímek z průchozího výběhu klokanů v Darwinově kráteru. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Již od čtvrtka 4. června bude mimořádným opatřením ministerstva zdravotnictví navýšen maximální denní počet návštěvníků zoologických zahrad na 250 lidí na jeden hektar plochy zařízení. Pro Zoo Praha to činí 14 500...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní