Tři ocenění pro Zoo Praha během jednoho večera

Ostatní články

Zoo Praha  |  21. 04. 2017


Zoo Praha se ve čtvrtek 20. dubna 2017 dočkala tří nových ocenění. V soutěži Manažer roku obdržel cenu ředitel zoo Miroslav Bobek a dvakrát byla Zoo Praha oceněna v anketě Zlatý středník – za profil na Facebooku a časopis Trojský koník.

Foto: Archiv Zoo Praha Foto: Archiv Zoo Praha

V pražském Paláci Žofín se ve čtvrtek 20. dubna konal již 25. ročník soutěže Manažer roku - nejprestižnější soutěže manažerských dovedností. A vítězem kategorie Manažer odvětví služby pro veřejnost se stal ředitel Zoo Praha Miroslav Bobek, jenž nezapomněl poděkovat kolegům.

Jen o pár hodin později byly v pražském hotelu Marriott vyhlášeny výsledky 15. ročníku soutěže firemních médií Zlatý středník. A v kategorii Nejlepší profil na sociálních sítích obdržel facebookový profil Zoo Praha cenu za druhé místo. Časopis Trojský koník pak skončil třetí v kategorii Nejlepší G2C časopis a noviny (veřejná a státní správa).


Zaměstnanci Zoo Praha nejprve dopravili dvě samičky supa mrchožravého do chovné a záchranné stanice ve Staré Zagoře. Tam supí mláďata odchovaná v Praze strávila poslední noc v lidské péči a ráno absolvovala veterinární prohlídku. Vlevo mládě, které se vylíhlo přímo v Zoo Praha, vpravo samička vylíhnutá v Zoo Zlín. Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

Další dva supi mrchožraví odchovaní v Zoo Praha – tentokrát dvě samičky, z nichž jedna se vylíhla v Zoo Zlín – získali nový domov ve Východních Rodopech, kde posílí populaci tohoto ohroženého druhu. Na umělém...

Zoo Praha se distancuje od přednáškové činnosti pana Jana Bedřicha, jejímž tématem jsou pražské gorily. Přednášky nevznikají ve spolupráci se Zoo Praha a obsahují zcela mylné informace.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní