Tři ocenění pro Zoo Praha během jednoho večera

Ostatní články

Zoo Praha  |  21. 04. 2017


Zoo Praha se ve čtvrtek 20. dubna 2017 dočkala tří nových ocenění. V soutěži Manažer roku obdržel cenu ředitel zoo Miroslav Bobek a dvakrát byla Zoo Praha oceněna v anketě Zlatý středník – za profil na Facebooku a časopis Trojský koník.

Foto: Archiv Zoo Praha Foto: Archiv Zoo Praha

V pražském Paláci Žofín se ve čtvrtek 20. dubna konal již 25. ročník soutěže Manažer roku - nejprestižnější soutěže manažerských dovedností. A vítězem kategorie Manažer odvětví služby pro veřejnost se stal ředitel Zoo Praha Miroslav Bobek, jenž nezapomněl poděkovat kolegům.

Jen o pár hodin později byly v pražském hotelu Marriott vyhlášeny výsledky 15. ročníku soutěže firemních médií Zlatý středník. A v kategorii Nejlepší profil na sociálních sítích obdržel facebookový profil Zoo Praha cenu za druhé místo. Časopis Trojský koník pak skončil třetí v kategorii Nejlepší G2C časopis a noviny (veřejná a státní správa).


V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní