Tři ocenění pro Zoo Praha během jednoho večera

Ostatní články

Zoo Praha  |  21. 04. 2017


Zoo Praha se ve čtvrtek 20. dubna 2017 dočkala tří nových ocenění. V soutěži Manažer roku obdržel cenu ředitel zoo Miroslav Bobek a dvakrát byla Zoo Praha oceněna v anketě Zlatý středník – za profil na Facebooku a časopis Trojský koník.

Foto: Archiv Zoo Praha Foto: Archiv Zoo Praha

V pražském Paláci Žofín se ve čtvrtek 20. dubna konal již 25. ročník soutěže Manažer roku - nejprestižnější soutěže manažerských dovedností. A vítězem kategorie Manažer odvětví služby pro veřejnost se stal ředitel Zoo Praha Miroslav Bobek, jenž nezapomněl poděkovat kolegům.

Jen o pár hodin později byly v pražském hotelu Marriott vyhlášeny výsledky 15. ročníku soutěže firemních médií Zlatý středník. A v kategorii Nejlepší profil na sociálních sítích obdržel facebookový profil Zoo Praha cenu za druhé místo. Časopis Trojský koník pak skončil třetí v kategorii Nejlepší G2C časopis a noviny (veřejná a státní správa).


Na právě probíhající Výroční konferenci Světové asociace zoologických zahrad a akvárií (WAZA), která sdružuje čtyři sta špičkových institucí, se Zoo Praha dostalo velkého uznání: jako jediný zástupce Evropy byla odbornou...

Zoo Praha byla opět nucena uzavřít své brány. Sledujte nás on-line a přečtete si také, jak nás můžete podpořit. Foto: Miroslav Bobek, Zoo Praha

Vážení návštěvníci, na základě vládního usnesení je ​Zoo Praha od pátku 9. října až do odvolání zcela uzavřena. Děkujeme za pochopení.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní