Parking Blanka – pohodlné parkování u Zoo Praha

Ostatní články

Zoo Praha  |  22. 09. 2016


V termínu 24. 9. - 2. 10. bude pro návštěvníky Zoo Praha, kteří se vydají do zahrady osobním automobilem, k dispozici parkoviště u tunelového komplexu Blanka. Chceme tak zajistit pohodlné parkování všem, kteří se chystají do zoologické zahrady v období oslav 85. výročí otevření pražské zoo.

Parking Blanka – pohodlné parkování u Zoo Praha. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha Parking Blanka – pohodlné parkování u Zoo Praha. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha

Mezi Parkingem Blanka a Zoo Praha bude v pravidelných intervalech jezdit zdarma kyvadlová doprava. Využijte možnost pohodlného parkování v blízkosti zoo jen za 50 Kč!

 • přepravu mezi Parkingem Blanka a Zoo Praha zajišťuje nízkopodlažní kyvadlový autobus číslo 722
 • zastávka autobusu č. 722 je umístěna bezprostředně u Parkingu Blanka
 • nízkopodlažní autobus má kapacitu 65 osob a vyhrazený prostor pro kočárky, kola či invalidní vozíky
 • přeprava autobusem 722 je zdarma
 • celodenní parkovné je 50 Kč
 • parkoviště je určené pouze pro osobní automobily

 

Parking Blanka – pohodlné parkování u Zoo Praha


Zaměstnanci Zoo Praha nejprve dopravili dvě samičky supa mrchožravého do chovné a záchranné stanice ve Staré Zagoře. Tam supí mláďata odchovaná v Praze strávila poslední noc v lidské péči a ráno absolvovala veterinární prohlídku. Vlevo mládě, které se vylíhlo přímo v Zoo Praha, vpravo samička vylíhnutá v Zoo Zlín. Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

Další dva supi mrchožraví odchovaní v Zoo Praha – tentokrát dvě samičky, z nichž jedna se vylíhla v Zoo Zlín – získali nový domov ve Východních Rodopech, kde posílí populaci tohoto ohroženého druhu. Na umělém...

Zoo Praha se distancuje od přednáškové činnosti pana Jana Bedřicha, jejímž tématem jsou pražské gorily. Přednášky nevznikají ve spolupráci se Zoo Praha a obsahují zcela mylné informace.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní