Dny dětských sponzorů

Novinky u zvířat

21. 02. 2004


Od 24. 2. do 26. 2. probíhají v zoo dny dětských sponzorů

Školy a dětské organizace, které v uplynulém roce přispěly na zoologickou zahradu, byly pozvány v uvedených dnech do zoo, abychom jim vyjádřili poděkování.

Po úvodním setkání v Africkém domě se mohou děti účastnit her v terénu. V horní části zahrady v blízkosti  Afrického domu si mohou děti zahrát na tuleně a medvědy, na lišky a lumíky, na soby, na klokany, na ptáčky snášející vajíčka, na tučňáky, kteří přenášejí vejce, na vlky s dobrým čichem, na motýlky přistávající na kytičce nebo se malí návštěvníci mohou  zúčastnit drobných sportovních soutěží, jako je hod kroužky na cíl, hod na koš, skákání přes švihadla. Větší návštěvníky  pravděpodobně zaujmou více naše informační stánky Co o zvířatech nevíte.

Odměny budou sladké, tedy bonbony a lízátka.

 


Foto: Archiv Zoo Praha

Samec lachtana jihoafrického Meloun dnes došel na konec své cesty… V pokročilém věku 20 let byl vzhledem ke špatnému zdravotnímu stavu uspán veterinářem.

Guerézy pláštíkové bedlivě prozkoumaly veškeré prvky venkovního výběhu. Foto Oliver Le Que, Zoo Praha

Guerézy pláštíkové zkoušejí travnatý výběh, kočkodani Brazzovi zkoumají vnitřní expozici – zabydlovaní jednotlivých obyvatel nového pavilonu goril v Zoo Praha je v plném proudu.
Přihlášení k newsletteru