Dny dětských sponzorů

Novinky u zvířat

21. 02. 2004


Od 24. 2. do 26. 2. probíhají v zoo dny dětských sponzorů

Školy a dětské organizace, které v uplynulém roce přispěly na zoologickou zahradu, byly pozvány v uvedených dnech do zoo, abychom jim vyjádřili poděkování.

Po úvodním setkání v Africkém domě se mohou děti účastnit her v terénu. V horní části zahrady v blízkosti  Afrického domu si mohou děti zahrát na tuleně a medvědy, na lišky a lumíky, na soby, na klokany, na ptáčky snášející vajíčka, na tučňáky, kteří přenášejí vejce, na vlky s dobrým čichem, na motýlky přistávající na kytičce nebo se malí návštěvníci mohou  zúčastnit drobných sportovních soutěží, jako je hod kroužky na cíl, hod na koš, skákání přes švihadla. Větší návštěvníky  pravděpodobně zaujmou více naše informační stánky Co o zvířatech nevíte.

Odměny budou sladké, tedy bonbony a lízátka.

 


Hrabáči dostávají oblíbené moučné červy pro zpestření občas do tohoto míče. Na snímku oslavenec Draco. Foto: Václav Šilha, Zoo Praha

Moc děkujeme všem, kdo nakupujete Stravenky pro zvířata! Hrabáčům kapským jste jich hodně objednali včera, v den 12. narozenin samce Draca – zvolili jste tedy ten...

Čerstvě napadaný sníh si užívají nejen děti, ale také mnohá zvířata v zoo. Takto například vypadala první letošní sněhová nadílka u pand červených, vlků eurasijských, koní Převalského a vyder severoamerických.
Přihlášení k newsletteru