Sabi

Novinky u zvířat

24. 03. 2004


Slonice Sabi odchází do Francie, přijďte se s ní v sobotu rozloučit.

Po usilovných snahách zajistit africké slonici Sabi společnost příslušníků vlastního druhu se konečně vše podařilo. Sabi odcestuje příští týden do francouzské soukromé zoo de la Fléche, kde už na ni čeká kamarádka ze Dvora Králové n. L.

Se Sabi se můžete rozloučit v sobotu. Vždy v 11.00, 13.00, 14.00 a 15.00 Vám chovatel prozradí přímo v expozici slonů zajímavosti z jejího života. aVe 12.00 dostane Sabi "na cestu" koš plný dobrot, který jí předají ředitel zoo dr. Petr Fejk a patron našich slonů herec Tomáš Topfer.

Nebudou chybět ani doprovodné akce v okolí pavilonu.

SabiSabi
Sabi


Hrabáči dostávají oblíbené moučné červy pro zpestření občas do tohoto míče. Na snímku oslavenec Draco. Foto: Václav Šilha, Zoo Praha

Moc děkujeme všem, kdo nakupujete Stravenky pro zvířata! Hrabáčům kapským jste jich hodně objednali včera, v den 12. narozenin samce Draca – zvolili jste tedy ten...

Čerstvě napadaný sníh si užívají nejen děti, ale také mnohá zvířata v zoo. Takto například vypadala první letošní sněhová nadílka u pand červených, vlků eurasijských, koní Převalského a vyder severoamerických.
Přihlášení k newsletteru