Mimořádné večerní prohlídky tuto sobotu!

Akce v Zoo Praha

Zoo Praha  |  09. 06. 2016


Nenechte si ujít jedinečnou možnost zjistit, co dělají zvířata v pražské zoo po zavírací době. V rámci pestrého sobotního programu, jehož vrcholem budou křtiny malého slůněte, si budete navíc moci užít mimořádné večerní prohlídky s průvodci.

Mimořádné večerní prohlídky tuto sobotu! Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha Mimořádné večerní prohlídky tuto sobotu! Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha

Vydejte se na noční procházku po Zoo Praha a poznejte, jak vypadá noční život našich zvířat. Prohlídka bude doplněna poutavým výkladem nejenom o biologických zajímavostech, ale i nevšedních zážitcích a událostech ze života zvířat pražské zoo.

Zvolit si můžete ze tří časů. Od hlavního vchodu se vychází ve 21:00 (tento čas doporučujeme rodinám s dětmi), 21:30 a 22:00.

Prohlídky jsou zdarma. Délka prohlídky je zhruba 60 minut. Kapacita návštěvníků na jednu prohlídku je 25 osob. Kapacita prohlídek je omezená, proto prosíme, aby se všichni zájemci předem objednali na telefonním čísle 296 112 230. Psi se večerní prohlídky zúčastnit nemohou.  

Pokud si chcete vychutnat podvečerní atmosféru v zoo bez průvodce, využijte naší prodloužené otevírací doby do 21:00! Více informací o podvečerní zoo naleznete po kliknutí ZDE.


Foto: Václav Šilha, Zoo Praha

Samci hrabáče kapského Dracovi bude v pondělí 14. ledna přesně deset let. Narozeninová oslava za účasti herce Miroslava Táborského proběhne v Africkém domě už tuto sobotu od 14.00 v rámci programu „Ohřejte...

Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha

Tuto sobotu začíná v Zoo Praha speciální program Ohřejte se u zvířat, který se bude prolínat všemi zimními měsíci. V neděli pak budou chodit po zoo Tři králové a rozdávat dětem drobné dárky.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní