Zoo Praha

E-vstupenka
Menu

Prvňáčci jdou do zoo

Zoo Praha  |  31. 08. 2015


První školní den čeká na všechny prvňáčky v Zoo Praha speciální program v Rezervaci Bororo a v divadýlku Archa. Navíc mají vstup do zoo za 1 Kč!


Prvňáčci v zoo. Foto: Archiv Zoo Praha
Prvňáčci v zoo. Foto: Archiv Zoo Praha

Pro děti, které jdou 1. září poprvé do školy, čeká v pražské zoo vstupenka za symbolickou cenu 1 Kč a zoo program připravený speciálně pro ně.

Vyzvěte naše zvířata z Rezervace Bororo na souboj ve školních disciplínách, jako je pojídání svačiny na rychlost a běh do třídy při zvonění. Všichni prvňáčci, kteří se aktivně zapojí do výzev při cvičeních v Amfiteátru Bororo v 11.30 a 14.30, dostanou malou odměnu, která se jim bude určitě ve škole hodit.

Ve 13.00 si pak odpočiňte v divadýlku Archa, kde se vám dostane zábavy i poučení při představení Jak šel Jenda do světa, které vám zahraje Divadlo KAPSA.

Program:

  • 11.30 a 14.30
    • Vyzvěte zvířata z Rezervace Bororo
  • 13.00
    • Jak šel Jenda do světa
      (představení v divadýlku Archa)

Přesun lachtana Osla z karantény do zázemí expozice. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha

S příchodem letních prázdnin začíná nová éra chovu lachtanů jihoafrických v Zoo Praha. Mladého samce jménem Oslo představí zástupci zoo novinářům i veřejnosti v pondělí 30. června v 10 hodin.

Půlroční mládě luskouna krátkoocasého Connie, foto: Miroslav Bobek, Zoo Praha foto:

Oslavte s námi během prvního prázdninového víkendu první narozeniny luskouní samičky Connie. Přijďte se podívat s celou rodinou do zoo a seznamte se se vzácnými a jedinečnými zvířaty ze Zoo Praha.