Srdce pro děti tentokrát ze Zoo Praha

Akce v Zoo Praha

Hana Szotkowská  |  29. 12. 2014


Včerejší benefiční galavečer Srdce pro děti přinesl bezmála 24 miliónů korun.

Telefony neustále zvonily po celou dobu živého přenosu. Od diváků padaly i otázky, jak se celebritám líbí prostředí zoo. Nakonec se podařilo vybrat bezmála 24 miliónů korun. Foto: Khalil Baalbaki, Zoo Praha. Telefony neustále zvonily po celou dobu živého přenosu. Od diváků padaly i otázky, jak se celebritám líbí prostředí zoo. Nakonec se podařilo vybrat bezmála 24 miliónů korun. Foto: Khalil Baalbaki, Zoo Praha.

Pozornost televizních diváků přitáhlo také netradiční prostředí pražské zoologické zahrady. Konkrétně pavilon šelem, odkud se včera po celý večer živě vysílalo. Do netradičního call centra volali lidé například Karlu Gottovi, Monice Absolonové nebo Alici Bendové.

Srdce pro děti tentokrát ze Zoo Praha


Tradiční rozsvícení vánočního stromu a předání cen Richard v Zoo Praha vám letos zprostředkujeme formou živého video přenosu přímo z areálu.

I přesto, že je Zoo Praha již třetí týden na základě vládního nařízení uzavřena, zvířata o své tradiční podzimní dýňové hody nepřišla. Pro některá jsou tyto oranžové plody jen zpestřením dne a hračkou, jiná si na...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní