Zoobus opět jezdí

Akce v Zoo Praha

Zoo Praha  |  13. 06. 2014


Z Nádraží Holešovice přímo před bránu Zoo Praha se opět dostanete speciálním zoobusem za 1,- Kč.

Zoobus, foto: Tomáš Adamec, Zoo Praha Zoobus, foto: Tomáš Adamec, Zoo Praha

Na své náklady vypravuje Zoo Praha speciální autobusový spoj z Nádraží Holešovice do Troje a zpět za 1,- Kč. Autobus jezdí od 24. 5. do 31. 8. o víkendech a svátcích, v letních prázdninových měsících (červenec a srpen) každý den.

Spoj kopíruje trasu stávající linky č. 112, nezastavuje však jinde než na konečných stanicích. Autobus je snadné rozeznat – svým polepem dělá sám sobě reklamu.

Zoobus jezdí každých 20 minut kyvadlově. První autobus vyjíždí z Nádraží Holešovic v 9:00, poslední pak odjíždí ze zastávky Zoologická zahrada v 19:10.


Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha

V sobotu do Pavilonu goril ohřát se, v neděli pak na oslavu za tučňákem Karlíkem.

Jméno Nela vybrali pro žirafu chovatelé z kalendáře. Na snímku zleva náměstek Útvaru kontaktu s veřejností Jiří Valajanis, kurátorka kopytníků Irena Schneiderová, herečka Iva Pazderková a moderátor křtu Martin Smrček ze Zoo Praha. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Africký dům v neděli „praskal ve švech“. Zoo Praha tam totiž organizovala křtiny žirafí slečny narozené 25. ledna, do té doby přezdívané Modelka pro její zálibu v pózování před objektivy. Její skutečné jméno –...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 3/120
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní