Zoo Praha zve na křest mláděte guerézy

Akce v Zoo Praha

Filip Mašek  |  15. 12. 2022


V sobotu 17. prosince proběhnou v Zoo Praha křtiny malé guerézy pláštíkové. Kmotrem jedenáctiměsíčního mláděte se stane herec Tomáš Matonoha. Slavnostní křest začne v 11 hodin v pavilonu Rezervace Dja. Jeho hlavní expozici obývají guerézy spolu s rodinou goril nížinných.

Mládě guerézy pláštíkové v Zoo Praha pokřtí v sobotu 17. prosince herec Tomáš Matonoha. Křtiny začnou v 11 hodin v novém pavilonu goril Rezervace Dja. Foto Petr Hamerník, Zoo Praha Mládě guerézy pláštíkové v Zoo Praha pokřtí v sobotu 17. prosince herec Tomáš Matonoha. Křtiny začnou v 11 hodin v novém pavilonu goril Rezervace Dja. Foto Petr Hamerník, Zoo Praha

Doprovodný program:

  • 9.00–15.00 Speciální komentované prohlídky nového pavilonu goril Rezervace Dja. S výjimkou jedenácté hodiny, kdy proběhne křest guerézy, bude sraz s průvodcem každou celou hodinu u Toulavého autobusu před vstupem do pavilonu. Prohlídky jsou pro všechny návštěvníky Zoo Praha zdarma.

 

 


Herci z Vršovického divadla MANA budou předčítat z knih Geralda Durrella přímo v Zoo Praha. Foto: archiv Divadlo MANA

Pokud patříte mezi fanoušky knih Geralda Durrella, čeká na vás jedinečný zážitek.

Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha

Zažijte v sobotu 22. srpna v Zoo Praha den plný ukázek a zajímavostí ze světa policie




Přihlášení k newsletteru