Noc snů se blíží

Akce v Zoo Praha

27. 05. 2022


Noc snů je mezinárodní akce určená pro dlouhodobě a vážně nemocné děti a jejich rodiny, do které se každoročně po celém světě zapojuje několik set zoologických zahrad a dalších organizací. V Zoo Praha se bude letos konat již po čtrnácté.

Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha

Letošní Noc snů se uskuteční v pátek 27. května od 19 do cca 22 hodin, přihlásit se můžete přes náš webový formulář do 23. května do 8 hodin ráno nebo do vyčerpání kapacity.

Protože je ale kapacita programu omezena, prosíme, přihlašujte pouze dítě a jeho nejbližší členy rodiny. Umožníte tak účast více zájemcům.


 Tento čtvrtek v Zoo Praha proběhne akce s názvem Za vysvědčení do zoo. Součástí programu budou speciální vycházky, během kterých budou děti pátrat po volně žijících zvířatech v areálu zoologické zahrady. Foto Tereza Mrhálková, Zoo Praha

Konec školního roku i začátek toho příštího oslaví dětští návštěvníci v Zoo Praha. Již tento čtvrtek budou mít děti do patnácti let s jedničkou z přírodovědných předmětů vstup za 1 Kč.

Toulavý autobus na cestě z Kabilonu do Yaoundé. Foto: Khalil Baalbaki, Zoo Praha

Zveme vás na přednášku věnovanou projektu Toulavý autobus. Přednášející bude vedoucí oddělení in-situ projektů Malvína Kahleová.
Přihlášení k newsletteru