Tradiční adventní dílny v Zoo Praha

Akce v Zoo Praha

Zoo Praha  |  18. 11. 2021


Vánoce se blíží, a proto jsme pro vás opět připravili oblíbené adventní dílny.

Foto: Archiv Zoo Praha Foto: Archiv Zoo Praha

Přijďte si k nám v sobotu 20. listopadu a neděli  28. listopadu vyrobit vlastní adventní věnec, vánoční dekoraci, nebo jen načerpat sváteční náladu za zvuku koled. Dílny proběhnou ve Vzdělávacím centru u hlavního vchodu. 

Na výrobu věnce mají návštěvníci 60 minut. Práce jednotlivých skupin začíná vždy v celou hodinu - v 11.00, 12.00, 13.00 a 14.00 (20. listopadu) a v 11.00, 12.00 a 13.00 (28. listopadu). Cena věnce včetně materiálu je 180 Kč (zahrnuje materiál na výrobu věnce, svíčky a ozdoby). Tento poplatek nezahrnuje vstupné do zoologické zahrady.

Z kapacitních důvodů je nutné se předem objednat přes PR na e-mailu kontakt@zoopraha.cz.

 


Důležité upozornění:
Ve smyslu mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví z 20.11. 2021 č. j. MZDR 14601/2021-28/MIN/KAN musejí všichni účastníci dílny prokázat bezinfekčnost, a to potvrzením o dokončeném očkování, kdy od očkování uplynulo alespoň 14 dnů, nebo potvrzením o prodělaném onemocnění covid v uplynulých 180 dnech. Děti ve věku od 12 do 18 let prokazují bezinfekčnost také negativním výsledkem PCR testu ne staršího 72 hodin. Povinnost prokazovat bezinfekčnost se nevztahuje na děti do 12 let. Všichni účastníci musejí mít respirátor, děti do 15 let mohou mít pouze roušku.


V pražské zoo už svítí vánoční strom. V neděli v podvečer jej rozsvítil ředitel Zoo Praha Miroslav Bobek, který přivítal návštěvníky vánoční zdravicí. Autor: Petr Hamerník, Zoo Praha

Vzrostlou kavkazskou jedli rozsvítil v neděli v podvečer ředitel Zoo Praha Miroslav Bobek. Návštěvníci měli také možnost obdivovat betlém, do kterého letos přibyly dvě figury ledních medvědů, a model expozičního celku Arktidy.

Vánoční strom v Zoo Praha se rozsvítí v neděli po 17. hodině na Veselovského louce v dolní části areálu. Do betléma pod stromečkem letos přibyly nové figury ledních medvědů. Foto: Oliver Le Que, Zoo Praha

V neděli 28. listopadu pražská zoo v 17.00 rozsvítí svůj vánoční strom – vzhledem k protiepidemickým opatřením letos ovšem bez hostů, bez koled, bez proslovů a rozhovorů a bez soutěží. 




Přihlášení k newsletteru