Tři králové v Zoo Praha

Akce v Zoo Praha

Zoo Praha  |  04. 01. 2020


Připojte se 6. ledna k putování Kašpara, Melichara a Baltazara po Zoo Praha! Pro děti mají připraveny i drobné dárky a při svém putování nevynechají ani tradiční zastavení u velbloudů.

Tři králové v pražské zoo. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha Tři králové v pražské zoo. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha

Tři králové jsou v Zoo Praha každoročně vítanými hosty. Potkat je budete moci i letos v pondělí 6. ledna od 10 do 15 hodin, kdy budou procházet areálem a žehnat lidem i budovám nad dveře klasickou zkratkou KMB. Kdo těmto ctihodným mužům poradí cestu do Betléma nebo alespoň k velbloudům, ten bude určitě odměněn drobným dárkem!

Vrcholem tříkrálové výpravy bude setkání s velbloudy ve 13.00. Kašpar, Melichar a Baltazar pohovoří o zvířatech, bez nichž by se za Ježíškem možná ani nedostali, a rodině velbloudů přinesou něco dobrého na zub.

Program:

 • 10.00–15.00 Tříkrálová družina na cestě po zoo
 • 13.00 Tři králové krmí velbloudy

Prostřednictvím veřejné sbírky, kterou Zoo Praha vyhlásila v pondělí 6. ledna večer, se do toho pátku vybralo již neuvěřitelných 13 460 524 korun. Aktuální částku zoo vyobrazila na speciálním panelu u Rezervace Bororo. Zleva: honorární konzulka Austrálie Jana Kvasnicová, primátor hl. m. Prahy Zdeněk Hřib, náměstek primátora Petr Hlubuček a ředitel Zoo Praha Miroslav Bobek. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha

Prostřednictvím veřejné sbírky, kterou Zoo Praha vyhlásila v pondělí 6. ledna večer, se do pátku 25. ledna vybralo již neuvěřitelných 13 460 524 korun. Aby se z úspěchu mohli radovat i návštěvníci zoo, byl u Rezervace Bororo...

Jednání Komise pro plazy a obojživelníky zahájil ředitel Zoo Praha Miroslav Bobek. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha

Ve středu a ve čtvrtek 22. a 23. ledna 2020 proběhlo v Zoo Praha jednání Komise pro plazy a obojživelníky při UCSZOO.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní