Ohřejte se u slonů!

Akce v Zoo Praha

Helena Petáková  |  12. 12. 2019


Zimní program Ohřejte se v zoo se v prosinci přesouvá do Údolí slonů. Každou sobotu tu bude otevřeno edukační a herní stanoviště s mnoha ukázkami a soutěžemi a vždy od 14.00 je v plánu setkání s chovatelem.

Slůňata Max (vlevo) a Rudi ve vnitřních prostorách Údolí slonů. Foto: Václav Šilha, Zoo Praha Slůňata Max (vlevo) a Rudi ve vnitřních prostorách Údolí slonů. Foto: Václav Šilha, Zoo Praha

Edukační a herní stanoviště ve vnitřních prostorách Údolí slonů nabídne ukázky enrichmentu a krmiv pro slony, ukázky přírodnin, výtvarné aktivity s tematikou slonů či znalostní soutěž o drobné ceny. A dokonce se tu naučíte, jak vázat sárí! Setkání s chovatelem vám pak poskytne jedinečný pohled do každodenního života naší skupiny slonů indických.

Po všechny prosincové soboty (7., 14., 21. 12.) nás najdete v Údolí slonů v těchto časech:

 • 10.00–15.00 Edukační a herní stanoviště
  Ukázky, výtvarné aktivity, znalostní soutěže o drobné ceny, workshop na vázání sárí
 • 14.00 Setkání s chovatelem slonů

Ohlédnutí za Rodinným ekoklubem v zoo Praha. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha

Jedinečný projekt Rodinný ekoklub Zoo Praha vznikl s podporou grantu Světové asociace zoologických zahrad a akvárií (WAZA) již v roce 2018.

Při oslavách Světového dne slonů v Zoo Praha na návštěvníky čeká bohatý program s celou sloní rodinou. Nebude chybět koupání slonic a také předání dárku v podobě nového enrichmentového prvku. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

V sobotu 8. srpna proběhne v Zoo Praha oslava Světového dne slonů. Celodenní program představí celé pražské sloní stádo včetně dvou malých sloních samiček. V plánu je mimo jiné koupání slonic Gulab a Shanti a také předání...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní