Speciální prohlídka První máj, lásky čas

Akce v Zoo Praha

Zoo Praha  |  24. 04. 2019


Na svátek zamilovaných 1. května se můžete zúčastnit speciální ranní vycházky za zvířaty žijícími v páru. Na akci je nutno se předem objednat mailem. 

Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha

Prohlídka začíná před otevírací dobou od 8 hodin u hlavního vchodu do zoo. Z kapacitních důvodů je nutno se objednat předem na e-mailu kontakt@zoopraha.cz, objednávky přijímáme do vyčerpání volných míst. Zájemci se mohou na tuto prohlídku hlásit do úterý 30. 4. do 15.00 hod. Pro potvrzení budeme zájemce kontaktovat mailem.

Prohlídka je zdarma, zájemci si musí zakoupit pouze vstupenku do zoo (na tuto speciální ranní prohlídku se nevztahuje permanentka).


V neděli 26. května proběhne v Zoo Praha oblíbené setkání milovníků želv. Součástí dne jsou zajímavé přednášky a chovatelská poradna.

V úterý 14. května proběhly v dolní části Zoo Praha hned troje křtiny. Jako první dostalo své jméno toto mládě guerézy pláštíkové, které se narodilo 3. dubna ráno samici Lucii jako její desáté mládě. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Úterní odpoledne v Zoo Praha bylo ve znamení křtin. V dolní části zoo totiž proběhly hned troje křtiny primátů – guerézy pláštíkové a dvou lemurů kata.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní