Občanky pro tučňáky

Akce v Zoo Praha

Zoo Praha  |  21. 02. 2019


V sobotu do Pavilonu goril ohřát se, v neděli pak na oslavu za tučňákem Karlíkem.

Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha

V sobotu vás zveme k návštěvě Pavilonu goril, kde se dozvíte zajímavosti o zvířatech v rámci programu Ohřejte se v zoo. Od 10 hodin na vás budou čekat hry, soutěže a povídání na téma gorily a jejich ochrana v přírodě. Ve 13 hodin pohovoří kurátor primátů Vít Lukáš o ochraně goril a projektu Toulavý autobus, v 15 hodin pak bude gorilám předán nový hlavolam. Přijďte se podívat, jak si s ním poradí.

V neděli v rámci programu Tučňáčí občanky poznáte tučňáky z celého světa, kromě zajímavostí z jejich života se dozvíte vše o jejich ohrožení a ochraně. Těšit se můžete na oslavu 25. narozenin tučňáka Karlíka. Ve 14 hodin se setkáte s chovatelem a dozvíte se aktuality ze světa ptáků ve fraku.


Tuto sobotu v Zoo Praha se v pavilonu Indonéská džungle můžete zúčastnit akce Ohřejte se v zoo. Od 13 hodin pro vás bude nachystané komentované krmení varanů komodských a od 14 hodin se budete moci setkat s...

Prťka odjíždí na Kavkaz! S mladou zubřicí se v neděli 17. března přišli k výběhu rozloučit její kmotři a hvězdy filmu Sněženky a machři Veronika Freimanová a Václav Kopta. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Samice zubra Prťka na konci března odjede do největšího národního parku na Kavkaze. Zoo Praha i tímto způsobem podpoří mezinárodní projekt, který si klade za cíl založit zdravou a životaschopnou populaci zubrů v tomto pohoří,...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní