Teplo nebo zima? O víkendu zvládnete obojí

Akce v Zoo Praha

Zoo Praha  |  24. 01. 2019


Přijďte se v sobotu ohřát do Afrického domu nebo s námi v neděli vyrazte na ornitologickou vycházku kolem Vltavy.

Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha

26. 1. Ohřejte se v zoo

Tuto sobotu se budete moci znovu ohřát v Africkém domě. Pravidelný víkendový program Ohřejte se v zoo, bude tentokrát tematicky zaměřen na žirafy a hrabáče.

Od 10 do 14 hodin se můžete těšit na doprovodné aktivity, edukační stánek a ve 14 hodin na komentované setkání, v rámci kterého proběhne i vyhlášení speciální vědomostní soutěže o jedinečný zážitek.

27. 1. Za hosty z dalekého severu

V neděli se můžete vypravit na oblíbenou lednovou vycházku s ornitologem RNDr. Martinem Smrčkem za zimujícími ptáky k Vltavě.

Vltava pod zoologickou zahradou je velice významné zimoviště v celé střední Evropě, zimu zde tráví stovky poláků chocholaček, poláků velkých, volavek popelavých, kormoránů, racků, čírek a jiných vodních ptáků

Začátek prohlídky bude v 9.00 u hlavního vchodu do zoo. Na sebe doporučujeme teplé oblečení a s sebou dalekohled. Ornitologická vycházka je zdarma pro všechny!


O velikonočních svátcích se můžete těšit na bohatý program. Přijďte oslavit narozeniny goril nížinných Ajabu a Kiburiho! Chybět nebudou ani přednášky a komentovaná krmení.

Sameček žirafy severní núbijské, který přišel na svět letos 13. února, bude mít v neděli 14. dubna křtiny. Jméno mláděte slavnostně odhalí jeho kmotři, nejvyšší český herec Pavel Šimčík a mistr světa...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní