Přednáška o žraloku bílém v Zoo Praha

Akce v Zoo Praha

Zoo Praha  |  06. 05. 2018


Velký bílý i ve Středozemním moři? Nenechte si ujít přednášku předního odborníka na žraloky Alessandra De Maddaleny.

Foto: Alessandro De Maddalena Foto: Alessandro De Maddalena

Alessandro De Maddalena - potápěč, president italské ichtyologické společnosti, kurátor italské datové banky shromažďující údaje o velkém bílém žraloku a zakladatel vědecké skupiny zabývající se výzkumem žraloků ve Středomoří. V neposlední řadě pak autor devíti knih o žralocích.

Přednáška se bude konat v pátek 15.6. od 17:00 ve Vzdělávacím centru Zoo Praha a bude zakončena autogramiádou Madallenovy poslední knihy Žraloci, dokonalí vodní predátoři.

Přednáška bude simultánně tlumočena z angličtiny do češtiny, vstupné symbolické 100 Kč, kapacita sálu 65 míst. Vstupenky si rezervujte zde.

Čím více o žralocích víme, tím více si potápění s nimi vychutnáme. Srdečně Vás zvou pořadatelé Zoologická zahrada hl. m. Prahy, CUBA DIVE s.r.o., PANATONNI EUROPE a TRAKON s.r.o.


V pátek 28. září se v Zoo Praha uskuteční slavnost k 87. výročí otevření zoologické zahrady. Připraven je bohatý program v celém areálu zoo. Návštěvníci se mohou těšit na lachtana Melouna předvádějícího, jak správně...

Tuto sobotu (22. září) popřejeme našim gorilám, které oslaví svůj mezinárodní den. Těšit se můžete na předání enrichmentu doprovázené odborným komentářem chovatele, který zároveň představí naši gorilí skupinu. V...
Přihlášení k newsletteru