Přednáška o žraloku bílém v Zoo Praha

Akce v Zoo Praha

Zoo Praha  |  06. 05. 2018


Velký bílý i ve Středozemním moři? Nenechte si ujít přednášku předního odborníka na žraloky Alessandra De Maddaleny.

Foto: Alessandro De Maddalena Foto: Alessandro De Maddalena

Alessandro De Maddalena - potápěč, president italské ichtyologické společnosti, kurátor italské datové banky shromažďující údaje o velkém bílém žraloku a zakladatel vědecké skupiny zabývající se výzkumem žraloků ve Středomoří. V neposlední řadě pak autor devíti knih o žralocích.

Přednáška se bude konat v pátek 15.6. od 17:00 ve Vzdělávacím centru Zoo Praha a bude zakončena autogramiádou Madallenovy poslední knihy Žraloci, dokonalí vodní predátoři.

Přednáška bude simultánně tlumočena z angličtiny do češtiny, vstupné symbolické 100 Kč, kapacita sálu 65 míst. Vstupenky si rezervujte zde.

Čím více o žralocích víme, tím více si potápění s nimi vychutnáme. Srdečně Vás zvou pořadatelé Zoologická zahrada hl. m. Prahy, CUBA DIVE s.r.o., PANATONNI EUROPE a TRAKON s.r.o.


V sobotu 26. května u nás v rámci Dne Afriky oslavíme 1. narozeniny pětice gepardů a také lachtana jihoafrického Nelsona.

Za každý odevzdaný mobil nebo tablet dostává Zoo Praha 10 Kč od společnosti REMA Systém, která soutěž spolupořádá. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha

Letošní ročník soutěže „Staň se strážcem pralesa“, která spočívá ve sběru a následné recyklaci starých mobilních zařízení, byl velmi úspěšný. Zapojilo se celkem 56 škol a ty za necelé čtyři měsíce nashromáždily...
Přihlášení k newsletteru