Přednáška o žraloku bílém v Zoo Praha

Akce v Zoo Praha

Zoo Praha  |  06. 05. 2018


Velký bílý i ve Středozemním moři? Nenechte si ujít přednášku předního odborníka na žraloky Alessandra De Maddaleny.

Foto: Alessandro De Maddalena Foto: Alessandro De Maddalena

Alessandro De Maddalena - potápěč, president italské ichtyologické společnosti, kurátor italské datové banky shromažďující údaje o velkém bílém žraloku a zakladatel vědecké skupiny zabývající se výzkumem žraloků ve Středomoří. V neposlední řadě pak autor devíti knih o žralocích.

Přednáška se bude konat v pátek 15.6. od 17:00 ve Vzdělávacím centru Zoo Praha a bude zakončena autogramiádou Madallenovy poslední knihy Žraloci, dokonalí vodní predátoři.

Přednáška bude simultánně tlumočena z angličtiny do češtiny, vstupné symbolické 100 Kč, kapacita sálu 65 míst. Vstupenky si rezervujte zde.

Čím více o žralocích víme, tím více si potápění s nimi vychutnáme. Srdečně Vás zvou pořadatelé Zoologická zahrada hl. m. Prahy, CUBA DIVE s.r.o., PANATONNI EUROPE a TRAKON s.r.o.


Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha

V sobotu do Pavilonu goril ohřát se, v neděli pak na oslavu za tučňákem Karlíkem.

Jméno Nela vybrali pro žirafu chovatelé z kalendáře. Na snímku zleva náměstek Útvaru kontaktu s veřejností Jiří Valajanis, kurátorka kopytníků Irena Schneiderová, herečka Iva Pazderková a moderátor křtu Martin Smrček ze Zoo Praha. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Africký dům v neděli „praskal ve švech“. Zoo Praha tam totiž organizovala křtiny žirafí slečny narozené 25. ledna, do té doby přezdívané Modelka pro její zálibu v pózování před objektivy. Její skutečné jméno –...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 3/120
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní