Noc snů 2018

Akce v Zoo Praha

Zoo Praha  |  21. 05. 2018


Dream night at the zoo neboli Noc snů je mezinárodní akce, do které se po celém světě zapojuje několik set zoologických zahrad a dalších organizací z mnoha zemí.

Noc snů, foto: Archiv Zoo Praha Noc snů, foto: Archiv Zoo Praha

Noc snů je určena pro dlouhodobě nemocné děti a děti s postižením, jejich rodiče a sourozence, pro které naše zoologická zahrada připravuje speciální večerní program.

Letošní ročník se uskuteční v pátek 25. května od 19.00.

V Zoo Praha se akce koná již 12. rokem a každoročně má velký úspěch, večer plný zážitků si každoročně užije více než stovka návštěvníků. Kapacita akce je bohužel omezena a proto prosíme zájemce o přihlášení pouze nejbližšího kruhu rodiny.

Pokud se chcete Noci snů zúčastnit, přihlaste se přes webový formulář ZDE.  KAPACITA NAPLNĚNA!

ODPOVĚĎ, ZDA S VÁMI NA NOCI SNŮ POČÍTÁME, VÁM PŘIJDE DO NĚKOLIKA PRACOVNÍCH DNÍ NA VÁMI UVEDENÝ E-MAIL. POKUD ODPOVĚĎ DO TÝDNE NEPŘIJDE, VOLEJTE NÁM NA TELEFON 296 112 116.

Přihlašování na letošní ročník bude ukončeno 24. KVĚTNA V 10 HODIN DOPOLEDNE.

Akce je určena dětem od 3 do 18 let, jejich sourozencům a rodičům.

Program pro objednané účastníky začíná v 19 a bude končit nejpozději po 22. hodině.

 


V pátek 28. září se v Zoo Praha uskuteční slavnost k 87. výročí otevření zoologické zahrady. Připraven je bohatý program v celém areálu zoo. Návštěvníci se mohou těšit na lachtana Melouna předvádějícího, jak správně...

Tuto sobotu (22. září) popřejeme našim gorilám, které oslaví svůj mezinárodní den. Těšit se můžete na předání enrichmentu doprovázené odborným komentářem chovatele, který zároveň představí naši gorilí skupinu. V...
Přihlášení k newsletteru