Noc snů 2018

Akce v Zoo Praha

Zoo Praha  |  21. 05. 2018


Dream night at the zoo neboli Noc snů je mezinárodní akce, do které se po celém světě zapojuje několik set zoologických zahrad a dalších organizací z mnoha zemí.

Noc snů, foto: Archiv Zoo Praha Noc snů, foto: Archiv Zoo Praha

Noc snů je určena pro dlouhodobě nemocné děti a děti s postižením, jejich rodiče a sourozence, pro které naše zoologická zahrada připravuje speciální večerní program.

Letošní ročník se uskuteční v pátek 25. května od 19.00.

V Zoo Praha se akce koná již 12. rokem a každoročně má velký úspěch, večer plný zážitků si každoročně užije více než stovka návštěvníků. Kapacita akce je bohužel omezena a proto prosíme zájemce o přihlášení pouze nejbližšího kruhu rodiny.

Pokud se chcete Noci snů zúčastnit, přihlaste se přes webový formulář ZDE.  KAPACITA NAPLNĚNA!

ODPOVĚĎ, ZDA S VÁMI NA NOCI SNŮ POČÍTÁME, VÁM PŘIJDE DO NĚKOLIKA PRACOVNÍCH DNÍ NA VÁMI UVEDENÝ E-MAIL. POKUD ODPOVĚĎ DO TÝDNE NEPŘIJDE, VOLEJTE NÁM NA TELEFON 296 112 116.

Přihlašování na letošní ročník bude ukončeno 24. KVĚTNA V 10 HODIN DOPOLEDNE.

Akce je určena dětem od 3 do 18 let, jejich sourozencům a rodičům.

Program pro objednané účastníky začíná v 19 a bude končit nejpozději po 22. hodině.

 


V sobotu 26. května u nás v rámci Dne Afriky oslavíme 1. narozeniny pětice gepardů a také lachtana jihoafrického Nelsona.

Za každý odevzdaný mobil nebo tablet dostává Zoo Praha 10 Kč od společnosti REMA Systém, která soutěž spolupořádá. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha

Letošní ročník soutěže „Staň se strážcem pralesa“, která spočívá ve sběru a následné recyklaci starých mobilních zařízení, byl velmi úspěšný. Zapojilo se celkem 56 škol a ty za necelé čtyři měsíce nashromáždily...
Přihlášení k newsletteru