Zvířata v Zoo Praha si pochutnají na vánočních stromcích

Akce v Zoo Praha

Lubor Mach  |  28. 12. 2017


Pražská zoo dostala na konci roku stovky neprodaných vánočních stromečků. V pátek a v sobotu tak budou probíhat speciální komentovaná krmení, během kterých si na jedlích a smrčcích pochutnají nejen sloni, ale také gorily nebo losi a zubři.

Neprodané vánoční stromečky udělaly v Zoo Praha radost i zubrům. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha. Neprodané vánoční stromečky udělaly v Zoo Praha radost i zubrům. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Zvířata navíc dostanou dobroty od návštěvníků. Ti na Štědrý den přinesli do Zoo Praha více než 2 tuny jedlých dárků.

Program komentovaných krmení (pátek 29. a sobota 30. prosince)

  • 11.00 Krmení zubrů

  • 11.30 Krmení losů

  • 13.30 Krmení slonů

  • 15.00 Krmení lemurů

  • 15.30 Krmení goril

Speciální krmení losů probíhá v 11.30. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.Speciální krmení losů probíhá v 11.30. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.


Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha

Tato sobota bude v Zoo Praha věnována tučňákům Humboldtovým. Od 10 hodin budou přímo před zraky návštěvníků vytvořeny ledové sochy dvou tučňáků v životní velikosti, a to přímo u jejich expozice. V 11 hodin proběhne...

Foto: Václav Šilha, Zoo Praha

Tuto sobotu se v zoo budeme věnovat ledním medvědům. Od 10.00 se bude u Vzdělávacího centra vyrábět více než metrová socha ledního medvíděte ze zmrzlých kvádrů, jejíž výrobu bude doplňovat řada tematických her, které vás...
Přihlášení k newsletteru