V Zoo Praha se rozsvítil „Ladův“ vánoční strom

Akce v Zoo Praha

Lubor Mach  |  04. 12. 2017


Včera večer, v první adventní neděli, se v Zoo Praha slavnostně rozsvítil nový vánoční strom, který byl vysazen poblíž Dětské zoo. Šestimetrovou jedli zdobí i známé Ladovy motivy a v jeho bezprostřední blízkosti se nachází Ladův betlém.

Šestimetrovou jedli v Zoo Praha zdobí známé Ladovy motivy. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha. Šestimetrovou jedli v Zoo Praha zdobí známé Ladovy motivy. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Po vystoupení souboru Osmikvítek rozsvítili vánoční strom známí herci Miluše Šplechtová a Jan Hrušínský, kteří popřáli Zoo Praha co nejvíce návštěvníků a spokojených zvířat.

Bohatý program bude v Zoo Praha probíhat i po celý advent. Mimo speciálních nočních prohlídek to bude například již příští neděli (10. prosince) Den sponzorů s tradičním udílením cen Richard či o týden později (17. prosince) oslavy narozenin gorilího samečka Nuru a mravenečníka Hannibala.

Hudební vystoupení dětského souboru Osmikvítek navodilo pravou vánoční atmosféru. Foto: Zoo Praha.Hudební vystoupení dětského souboru Osmikvítek navodilo pravou vánoční atmosféru. Foto: Zoo Praha.


Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha

Tuto neděli 15. června proběhne na terase u Vzdělávacího centra prezentace různých druhů živých hadů z kontaktního chovu.

Foto: Václav Šilha, Zoo Praha

Prázdniny začínají v pražské zoo indiánským létem plným zajímavých vystoupení, ukázek a hlavně setkání se severoamerickými druhy zvířat. U expozice bizonů jsou na sobotní odpoledne naplánována indiánská vystoupení s...
Přihlášení k newsletteru