Multimedia

Multimedia

Video kanály a internetové přenosy

Údolí slonů

Údolí slonů

Video přenos z Údolí slonů, kde se v únoru 2013 narodilo vůbec první slůně v historii - samička Sita. Vítejte v jejím světě! Sledovat život malé slonice a její rodiny můžete na našem novém speciálu.

Stále pomáháme gorilám

Pomáháme gorilám

Nadále pokračujeme v projektu Pomáháme gorilám a děkujeme, že nám pomáháte chránit gorily v Africe. Na stránce iDNES.cz naleznete videozáznamy zajímavých situací, videa starší i aktuální, články, fotografie.


playtvak 2 web

Podívejte se přes online přenos přímo do "obýváků" tučňáků a hrabáčů. Ve spolupráci s videowebem Playtvak.cz jsme pro vás připravili podívanou, v níž můžete přes den vidět koupající se tučňáky, které od osmé hodiny večerní střídají hrabáči Draco a Kvída. Zůstaňte v kontaktu s aktuálním děním v Zoo Praha i v pohodlí domova.

YouTube Zoo Praha

yt web tapir

Zajímá vás, jak vypadaly narozeniny gorilího samce Kiburiho nebo jak probíhala snídaně s tapírem? Koukněte se na tyto a mnohá další videa díky YouTube kanálu Zoo Praha. Čeká zde na vás více jak sto unikátních videí ze Zoo Praha, mezi nimiž nechybí záběry z transportu koní Převalského do Mongolska nebo z Údolí slonů.

Elektronické publikace

Trojský koník

Stáhněte si zdarma starší čísla Trojského koníka do vašeho počítače, tabletu nebo mobilního telefonu.

Zoo Praha interaktivně

Zoologická zahrada má rozlohu 60 ha, z toho 50 ha činí expozice. Projít se můžete po 10 km cest!
Animovaná vzdělávací aplikace Strážce pralesa

Poznejte svět goril nížinných a přispějte k jejich záchraně. Nová animovaná vzdělávací aplikace Strážce pralesa Vás zavede do kamerunského pralesa, který napadli pytláci a gorily jsou v ohrožení.

Mobilní aplikace Údolí slonů

Poznejte život slonů indických v Zoo Praha! Mobilní aplikace vás provede Údolím slonů a na mapě areálu vám ukáže nejlepší vyhlídky, ze kterých nahlédnete do zákulisí jejich života.