Multimedia

Multimedia

Video kanály a internetové přenosy

Údolí slonů

Video přenos z Údolí slonů, kde se v únoru 2013 narodilo vůbec první slůně v historii Zoo Praha - samička Sita. Vítejte v jejím světě! Sledovat život malé slonice a její rodiny můžete přes náš webový speciál.

Pomáháme gorilám

Nadále pokračujeme v projektu Pomáháme gorilám a děkujeme, že nám pomáháte chránit gorily v Africe. Na stránce iDNES.cz naleznete videozáznamy zajímavých situací, videa starší i aktuální, články, fotografie.


img3

Zajímá vás, jak vypadalo stěhování varanů komodských narozeniny nebo jak probíhal Dýňový den v Zoo Praha? Koukněte se na tyto a mnohá další videa díky YouTube kanálu Zoo Praha. Čeká zde na vás více jak sto unikátních videí, mezi nimiž nechybí záběry z transportu koní Převalského do Mongolska a dalších in-situ projektů.

yt web tapir

Zajímá vás, jak vypadaly narozeniny gorilího samce Kiburiho nebo jak probíhala snídaně s tapírem? Koukněte se na tyto a mnohá další videa díky YouTube kanálu Zoo Praha. Čeká zde na vás více jak sto unikátních videí ze Zoo Praha, mezi nimiž nechybí záběry z transportu koní Převalského do Mongolska a dalších in-situ projektů.

Animovaná vzdělávací aplikace Strážce pralesa

Poznejte svět goril nížinných a přispějte k jejich záchraně. Nová animovaná vzdělávací aplikace Strážce pralesa Vás zavede do kamerunského pralesa, který napadli pytláci a gorily jsou v ohrožení.

Mobilní aplikace Údolí slonů

Poznejte život slonů indických v Zoo Praha! Mobilní aplikace vás provede Údolím slonů a na mapě areálu vám ukáže nejlepší vyhlídky, ze kterých nahlédnete do zákulisí jejich života.