Zakončete prázdniny s Kefírem!

Ostatní články

Zoo Praha  |  31. 08. 2016


Pokud vám tento víkend nevyjde čas zastavit se u nás v Zoo Praha, určitě si nenechte ujít čtvrtý ročník rodinného Festivalu Kefír, který se koná v zahradě zámku Kačina na Kutnohorsku. Kromě informačního stánku Zoo Praha, kde si můžete zasoutěžit a dozvědět se více o našich in situ projektech, které se věnují ochraně živočišných druhů v místech jejich původního výskytu, na vás čeká řada divadelních představení, originálních atrakcí a koncertů - například divadelně hudební skupiny Kašpárek v rohlíku, která bude vystupovat i 28.9. v Zoo Praha na jubilejní oslavě k 85. výročí jejího založení.

Zoo Praha na festivalu Kefír. Zdroj: Festival Kefír Zoo Praha na festivalu Kefír. Zdroj: Festival Kefír

 


Každý, kdo přespí víc než jednu noc v jednom z vybraných pražských hotelů, dostane od města poukázku (voucher), která držiteli zajistí mimo jiné volný vstup do Zoo Praha. Akce začíná první červencový den.

Pro letošní soutěž jsme vybrali aktuální témata, která po znovuotevření areálu Zoo Praha hodně rezonují mezi návštěvnickou veřejností – nový, atraktivní expoziční celek Darwinův kráter a slůňata, která se na jaře...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní