Zoo Praha

E-vstupenka
Menu

Přivítali jsme letošního miliontého návštěvníka

Jana Ondrejechová  |  10. 09. 2015


Ve čtvrtek 10. září jsme v pražské zoo přivítali letošního miliontého návštěvníka. Jubilejním návštěvníkem se stal Martin Zeman se svou rodinou. Vedle řady hodnotných dárků od našich partnerů získali Zemanovi také roční rodinnou vstupenku do Zoo Praha.


Letošním miliontým návštěvníkem Zoo Praha se stal pan Martin Zeman se svou rodinou. Z množství dárků měli všichni velikou radost. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha
Letošním miliontým návštěvníkem Zoo Praha se stal pan Martin Zeman se svou rodinou. Z množství dárků měli všichni velikou radost. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha

Martin Zeman s manželkou Katkou Zemanovou a dcerou Verunkou pochází z Roztok u Prahy a do pražské zoo chodí často. Roční vstupenka jim tak udělala velkou radost. Kromě dárků od pražské zoo si Zemanovi domů odvezli také hodnotné dary od hlavních a mediálních partnerů Zoo Praha, kterými jsou Kofola, Mondelez, Mercedes, Bidvest, Mafra, euroAWK, Komerční banka a TV Prima, za kterou přišel dárkovou tašku osobně předat mediální zástupce Filip Budák.


 


Nyní používáte mobilní verzi webových stránek www.zoopraha.cz. Pokud chcete zobrazit plnou verzi, klikněte zde.

Sociální sítě

facebook
youtube
instagram
TripAdvisor