Dopravní omezení při příjezdu do zoo

Ostatní články

Zoo Praha  |  22. 05. 2014


Omezení v důsledku stavby tunelového komplexu Blanka.

Tunel Blanka. Foto: Jan Groh, Wikimedia Commons Tunel Blanka. Foto: Jan Groh, Wikimedia Commons

Od čtvrtka 22. května trvá v Troji, na křižovatce ulic Trojská a Pod Lisem, dopravní omezení v důsledku výstavby tunelového komplexu Blanka. Provoz bude veden kyvadlově.

Omezení se dotkne všech vozidel přijíždějících do zoologické zahrady, včetně autobusové linky 112. Zastávka v ulici Trojská bude v obou směrech posunuta o několik desítek metrů.

Dělníci budou dokončovat přeložky inženýrských sítí, které jsou nezbytné pro dokončení tramvajové trati a silnic a pro jejich napojení na Trojský most.

Vzhledem k výše uvedenému Vám doporučujeme využít k cestě do zoo alternativních způsobů dopravy - parníku, přívozu či cyklostezky. Více najdete zde.


Soutěžní snímky by měly zachycovat propojení zvířat s prostředím, v němž žijí. Vizuál: Czech Nature Photo

Soutěž Czech Nature Photo představuje a hodnotí nejlepší snímky živé přírody domácích autorů. Zoo Praha jakožto partner soutěže letos zaštiťuje novou kategorii: „Zvířata ve svém prostředí“.

Přesně 5 021 adoptivních rodičů a sponzorů se v loňském roce zapojilo do podpory chovu zvířat v Zoo Praha. Dalších více než jedenáct tisíc příznivců pražské zoo nakoupilo 40 211 stravenek. V seznamu top 10 u adopcí a sponzoringu...
Přihlášení k newsletteru