Dopravní omezení při příjezdu do zoo

Ostatní články

Zoo Praha  |  22. 05. 2014


Omezení v důsledku stavby tunelového komplexu Blanka.

Tunel Blanka. Foto: Jan Groh, Wikimedia Commons Tunel Blanka. Foto: Jan Groh, Wikimedia Commons

Od čtvrtka 22. května trvá v Troji, na křižovatce ulic Trojská a Pod Lisem, dopravní omezení v důsledku výstavby tunelového komplexu Blanka. Provoz bude veden kyvadlově.

Omezení se dotkne všech vozidel přijíždějících do zoologické zahrady, včetně autobusové linky 112. Zastávka v ulici Trojská bude v obou směrech posunuta o několik desítek metrů.

Dělníci budou dokončovat přeložky inženýrských sítí, které jsou nezbytné pro dokončení tramvajové trati a silnic a pro jejich napojení na Trojský most.

Vzhledem k výše uvedenému Vám doporučujeme využít k cestě do zoo alternativních způsobů dopravy - parníku, přívozu či cyklostezky. Více najdete zde.


Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...

Zaměstnanci Zoo Praha nejprve dopravili dvě samičky supa mrchožravého do chovné a záchranné stanice ve Staré Zagoře. Tam supí mláďata odchovaná v Praze strávila poslední noc v lidské péči a ráno absolvovala veterinární prohlídku. Vlevo mládě, které se vylíhlo přímo v Zoo Praha, vpravo samička vylíhnutá v Zoo Zlín. Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

Další dva supi mrchožraví odchovaní v Zoo Praha – tentokrát dvě samičky, z nichž jedna se vylíhla v Zoo Zlín – získali nový domov ve Východních Rodopech, kde posílí populaci tohoto ohroženého druhu. Na umělém...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní