Zoo Praha se otevře veřejnosti
04. 06. 2013
5. června 2013
Povodeň nás nezlomí: Zoo Praha bude již 5. června opět otevřena pro návštěvníky, byť přístupná bude pouze její horní část. Čas podpořit nás návštěvou však teprve přijde; nyní je třeba respektovat, že naše město prochází těžkou zkouškou a situaci v Troji ani jinde ještě víc nezkomplikovat. V žádném případě k nám, prosíme, zatím nejezděte autem.
Kudy do zoo
Aktuálně se do Zoo Praha dostanete nejlépe městskou dopravou:Na stanici Vltavská (bus X-C, tram 1, 12, 25, náhradní 34 ze Starého Hloubětína)
Vltavská − Nádraží Holešovice (tram 34 směr Ortenovo nám.)
Nádraží Holešovice – Zoologická zahrada (Bus 112 -- směrem do zoo objíždí sjezd do Troje přes Vychovatelnu, poté se vrátí na Pelc-Tyrolku a pokračuje po své trase)
směrem z Bohnic jezdí 2x za hodinu bus 236
Prosíme, využijte MHD. Pokud byste se rozhodli jet autem:
Příjezd do zoo je možný směrem od Bohnic, auto si můžete nechat na Severním parkovišti a poté dojít k hlavnímu vchodu pěšky.
Hlavní nabídka
Nyní používáte mobilní verzi webových stránek www.zoopraha.cz. Pokud chcete zobrazit plnou verzi, klikněte zde.