Zoo Praha

E-vstupenka
Menu

Sváteční program v Zoo Praha

Alena Maděrová  |  22. 12. 2021


Po celé vánoční svátky a Nový rok se mohou návštěvníci Zoo Praha těšit na bohatý program tradičních i mimořádných komentovaných krmení a setkání. Na silvestra i na Nový rok platí standardní otevírací doba od 9 do 16 hodin.


Na Nový rok se mohou návštěvníci Zoo Praha těšit například na speciální vystoupení lachtanů jihoafrických. Foto Petr Hamerník, Zoo Praha
Na Nový rok se mohou návštěvníci Zoo Praha těšit například na speciální vystoupení lachtanů jihoafrických. Foto Petr Hamerník, Zoo Praha

Na 1. a 2. ledna připravujeme tradiční i speciální komentovaná krmení a setkání se zvířaty. Na Nový rok ve 14 hodin je pak navíc naplánováno mimořádné vystoupení lachtanů jihoafrických. 

Na svátek Tří králů, 6. ledna, budou po zoo chodit Kašpar, Melichar a Baltazar a rozdávat drobné dárky dětským návštěvníkům. Od 13 hodin proběhne komentované krmení velbloudů dvouhrbých.

Sváteční program v Zoo Praha

1. ledna: Nový rok u zvířat

Speciální novoroční komentovaná krmení a setkání se zvířaty doplněná soutěžními otázkami o drobné ceny.

  • 10.00 Setkání u nestorů kea – venkovní expozice Rákosova pavilonu
  • 10.30 Krmení klokanů obrovských a rudokrkých – Darwinův kráter
  • 11.00 Krmení tučňáků Humboldtových
  • 11.30 Krmení velbloudů dvouhrbých
  • 13.30 Setkání u slonů indických – vyhlídka naproti vlkům v Údolí slonů (koná se pouze za příznivého počasí)
  • 14.00 Vystoupení lachtanů jihoafrických
  • 14.30 Krmení makaků magotů
  • 15.00 Krmení vlků eurasijských
  • 15.30 Setkání u ďáblů medvědovitých – Darwinův kráter


2. ledna: Komentovaná krmení a setkání se zvířaty

  • 10.00 Setkání u nestorů kea – venkovní expozice Rákosova pavilonu
  • 10.30 Krmení klokanů obrovských a klokanů rudokrkých – Darwinův kráter
  • 11.00 Krmení tučňáků Humboldtových
  • 12.00 Setkání u psů pralesních
  • 13.30 Setkání u slonů indických – vyhlídka naproti vlkům v Údolí slonů (koná se pouze za příznivého počasí)
  • 14.00 Setkání u sobů karelských
  • 14.30 Setkání u takinů indických
  • 15.30 Setkání u ďáblů medvědovitých – Darwinův kráter


6. ledna: Tři králové

Po zoo budou chodit a rozdávat drobné dárky dětským návštěvníkům Kašpar, Melichar a Baltazar.

  • 13.00 Krmení velbloudů dvouhrbých

Z páru hrochů chovaných v Zoo Praha je to především devítiletý samec Tchéco, který zvídavě interaguje s návštěvníky. Foto Petr Hamerník, Zoo Praha

Doma můžete vypnout topení a vyrazit do tropů. Zoo Praha nabízí v zimě vylidněný areál a hned 14 vnitřních pavilonů. V jejich vyhřívaných prostorech je k vidění přes 250 druhů zvířat, což je více než třetina všech zde...

Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha

Podaří se vám v úterý 6. ledna zastihnout Tři krále na jejich putování zoologickou zahradou? Můžete na ně narazit kdekoli, ale chcete-li jít na jistotu, neměli byste vynechat velbloudy.




 


Nyní používáte mobilní verzi webových stránek www.zoopraha.cz. Pokud chcete zobrazit plnou verzi, klikněte zde.

Sociální sítě

facebook
youtube
instagram
TripAdvisor