Zahradník/ce

Volná místa

Zoo Praha  |  14. 10. 2019

Hlavní pracovní poměr

Zoologická zahrada hl. m. Prahy přijme do hlavního pracovního poměru uchazeče-uchazečku na pozici: Zahradník/ce.

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání v zahradnickém oboru s výučním listem,
  • řidičské oprávnění sk. B výhodou,
  • trestní bezúhonnost,
  • pracovitost, pečlivost, svědomitost.

Náplň práce:

  • ošetřování a údržba venkovní zeleně a interiérových rostlin v expozičních pavilonech patřičnými technologickými postupy v areálu Zoologické zahrady hl. m. Prahy.

Nabízíme:

  • kreativní a dynamickou práci v zajímavém prostředí špičkové zoologické zahrady,
  • 5 týdnů dovolené, stravenky a další sociální výhody podle kolektivní smlouvy,
  • pracovní úvazek na HPP ve stabilní instituci,
  • platové podmínky jsou stanoveny dle Nařízení vlády č. 263/2018 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě,
  • termín nástupu dohodou.

Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte elektronicky na e-mail: personalni@zoopraha.czV případě, že Vás do 14 dnů nebudeme kontaktovat, bohužel jste nepostoupil/a do užšího kola výběru. Děkujeme za pochopení.

ZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

  • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
    U Trojského zámku 120/3
    171 00 Praha 7

    Tel.: +420 296 112 230
    Datová schránka ID: es6fem5
    e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní