Vedoucí provozního odboru

Volná místa

Zoo Praha  |  14. 10. 2019

Hlavní pracovní poměr

Zoologická zahrada hl. m. Prahy vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice: Vedoucí provozního odboru

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru,
  • dobrou znalost a přehled v problematice zadávání veřejných zakázek (zák. č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek),
  • dobré organizační a komunikační schopnosti,
  • samostatný a systémový přístup, aktivitu, zodpovědnost,
  • výhodou - znalost alespoň základů péče o TZB, stroje a zařízení a nemovitý majetek, dlouhodobá praktická znalost a zkušenost s organizací a realizací výběrových řízení a nákupy na komoditní burze, znalost AJ.

 Pracovní náplň:

  • koordinuje a kontroluje činnost oddělení údržby, oddělení dopravy, oddělení správy budov a MTZ a pracoviště provozně technických činností,
  • koordinuje spolupráci s externími dodavateli a partnery v oblasti údržby a oprav movitého a nemovitého majetku organizace a významných dodávek a outsourcingu služeb (energie, PH, BOZP a PO, pojištění majetku, úklid a ostraha areálu atp.),
  • připravuje, sleduje a vyhodnocuje finanční plány a plány činnosti odboru, je příkazcem operací do určeného finančního limitu,
  • organizuje, provádí a kontroluje veřejné zakázky v působnosti odboru.

Nabízíme:

  • kreativní a dynamickou práci v zajímavém prostředí špičkové zoologické zahrady,
  • možnost získání zajímavých zkušeností a být součástí kreativních projektů,
  • platové podmínky dle Nařízení vlády 263/2018 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě,
  • 5 týdnů dovolené, stravenky a další sociální výhody dle kolektivní smlouvy,
  • hlavní pracovní poměr,
  • nástup dle dohody.

Životopis a motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu: personalni@zoopraha.cz. V případě, že Vás do14 dnů nebudeme kontaktovat, bohužel jste nepostoupil/a do užšího kola výběru. Děkujeme za pochopení.

ZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

  • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
    U Trojského zámku 120/3
    171 00 Praha 7

    Tel.: +420 296 112 230
    Datová schránka ID: es6fem5
    e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní