Webmaster

Volná místa

Zoo Praha  |  21. 03. 2019

Hlavní pracovní poměr

Zoologická zahrada hl. m. Prahy vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice: Webmaster.

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Znalost práce v administračním systému Joomla
  • Znalost SEO
  • Znalost práce se systémem Magento
  • Znalost HTML
  • Znalost fungování sociálních sítí
  • Znalost on-line marketingu
  • Schopnost práce s textem a tvorba vlastních textů
  • Znalost multimediálních projektů (zajišťování přímých přenosů, práce s videi)
  • Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Samostatný a systémový přístup, aktivita, zodpovědnost
  • Trestní bezúhonnost

Pracovní náplň:

  • Komplexní rozvoj webových stránek zoopraha.cz

Nabízíme:

  • Kreativní a dynamickou práci ve špičkové zoologické zahradě
  • Možnost získání zajímavých zkušeností
  • Hlavní pracovní poměr
  • Platové podmínky jsou stanoveny Nařízením vlády č. 263/2018 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě
  • Nástup dle dohody

Životopis a motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu: personalni@zoopraha.cz. V případě, že Vás do 14 dnů nebudeme kontaktovat, bohužel jste nepostoupil/a do užšího kola výběru. Děkujeme za pochopení.

ZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

  • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
    U Trojského zámku 120/3
    171 00 Praha 7

    Tel.: +420 296 112 230
    Datová schránka ID: es6fem5
    e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní