Vedoucí vzdělávacího a programového oddělení

Volná místa

Zoo Praha  |  12. 03. 2019

Hlavní pracovní poměr

Zoologická zahrada hl. m. Prahy vypisuje výběrové řízení na obsazení pozice: Vedoucí vzdělávacího a programového oddělení - Hlavní pracovní poměr

Pracovní náplň:

  • zajištění a koordinace jednotlivých složek oddělení (komerční programy, programy pro veřejnost, vzdělávání),
  • příprava koncepce a realizace vzdělávacích programů pro veřejnost i pro školy, spolupráce s odbornými institucemi,
  • komunikace a spolupráce s externími odbornými spolupracovníky na přípravách výchovně vzdělávacích aktivit,
  • příprava koncepce a realizace programů pro veřejnost,
  • spolupráce na tvorbě koncepce a realizace kampaní EAZA,
  • jednání s odbornými i komerčními partnery a se sponzory,
  • spolupráce na tvorbě tištěných publikací, včetně časopisu „Trojský koník“.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (pedagogické vzdělání a přehled v zoologii výhodou),
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti,
  • komunikativnost a prezentační a moderátorské dovednosti,
  • samostatný přístup, aktivita a zodpovědnost,
  • zkušenosti s vedením kolektivu,
  • vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu,
  • časová flexibilita, práce i o víkendech,
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem,
  • znalost práce na PC,
  • řidičský průkaz skup. B,
  • trestní bezúhonnost.

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr,
  • platové podmínky jsou stanoveny dle Nařízení vlády 263/2018 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě,
  • kreativní a dynamickou práci v zajímavém prostředí špičkové zoologické zahrady,
  • 5 týdnů dovolené, stravenky a další sociální výhody podle kolektivní smlouvy,
  • nástup dle dohody.

Životopis a motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu: personalni@zoopraha.cz. V případě, že Vás do14 dnů nebudeme kontaktovat, bohužel jste nepostoupil/a do užšího kola výběru. Děkujeme za pochopení.

ZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

  • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
    U Trojského zámku 120/3
    171 00 Praha 7

    Tel.: +420 296 112 230
    Datová schránka ID: es6fem5
    e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní