Koordinátor/ka in-situ projektů

Volná místa

Zoo Praha  |  18. 02. 2019

Hlavní pracovní poměr

Zoologická zahrada hl. m. Prahy vypisuje výběrové řízení na obsazení pozice: KOORDINÁTOR/KA IN-SITU PROJEKTŮ – na hlavní pracovní poměr

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • Znalost francouzského jazyka na komunikativní úrovni podmínkou, vynikající vyjadřování slovem i písmem
  • Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Samostatný a systémový přístup, aktivita, zodpovědnost
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • Jistotu a stabilitu velké firmy
  • Příjemné pracovní prostředí špičkové zoologické zahrady
  • Hlavní pracovní poměr
  • Nástup dohodou
  • Platové podmínky jsou stanoveny Nařízení vlády 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě

Výhodou:

  • Znalost dalších jazyků
  • Vzdělání přírodovědného směru
  • Zkušenosti s vedením projektů
  • Pracovní pobyt v rozvojové zemi

Pracovní náplň:

  • In-situ projekty se zabývají ochranou živočišných druhů v oblastech jejich přirozeného výskytu, v případě Zoologické zahrady hl. m. Prahy zejména v Mongolsku a Kamerunu. V rámci těchto projektů probíhá pravidelný monitoring v místě jejich realizace, koordinace a implementace projektových aktivit, identifikace potenciálních navazujících aktivit či nových aktérů, příprava cest, vzdělávacích a propagačních materiálů, komunikace s místními partnery atd.

Uchazeči o tuto pozici zasílejte, prosím, své profesní životopisy a motivační dopisy na e-mail: valaskova@zoopraha.cz, sekretariat@zoopraha.cz.

V případě, že Vás do 14 dnů nebudeme kontaktovat, bohužel jste nepostoupil (a) do užšího kola výběrového řízení. Děkujeme za pochopení.

ZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

  • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
    U Trojského zámku 120/3
    171 00 Praha 7

    Tel.: +420 296 112 230
    Datová schránka ID: es6fem5
    e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní