Informační služba u vstupních turniketů do areálu

Volná místa

Zoo Praha  |  06. 02. 2019

Dohoda o pracovní činnosti

Zoologická zahrada hl. m. Prahy přijme na Dohodu o pracovní činnosti brigádníky na pozici: Informační služba u vstupních turniketů do areálu.

Vhodné zejména pro studenty od 18 let a aktivní důchodce.

Náplň práce:

  • Dohled na plynulý průchod návštěvníků do areálu vstupními turnikety
  • Komunikace s návštěvníky, podávání informací

Nabízíme:

  • Zaškolení
  • Možnost výhodného stravování v areálu zoo
  • Dlouhodobou spolupráci formou DPČ
  • Nástup od března 2019, případně dle dohody

Požadujeme:

  • Dobré komunikační schopnosti
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Příjemné vystupování
  • Věk 18 let
  • Časovou flexibilitu (rozpis směn na měsíc dopředu), práce o víkendech a svátcích, délka směny odvislá od otevírací doby zoologické zahrady
  • Znalost AJ a jiného světového jazyka výhodou

Svůj životopis zasílejte na e-mail: dvorakova@zoopraha.cz.

ZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

  • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
    U Trojského zámku 3/120
    171 00 Praha 7

    Tel.: +420 296 112 230
    Datová schránka ID: es6fem5
    e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní