Vedoucí oddělení dokumentace

Volná místa

Zoo Praha  |  16. 01. 2019

Hlavní pracovní poměr

Zoologická zahrada hlavního města Prahy hledá zaměstnance/kyni k obsazení pracovní pozice v hlavním pracovním poměru „ Vedoucí oddělení dokumentace“.

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání (min. Bc.), nejlépe v oblasti spisové služby, archivnictví a souvisejících oborech
  • znalost zákona č. 499/2004 Sb. „Zákon o archivnictví a spisové službě“
  • znalosti vyhlášky č. 259/2012 Sb. o podrobnostech výkonu
    spisové služby a Národního standardu elektronických systémů spisové služby
  • přehled v problematice vedení spisové služby v různých elektronických systémech spisové služby i v listinné podobě
  • přehled v problematice evidence dokumentů v systémech pro správu dokumentů
  • praxe na pozici vedoucího/metodika/koordinátora spisové služby
  • zkušenosti s vedením spisovny výhodou
  • zkušenost s projektovým řízením výhodou
  • schopnost analytického myšlení a týmové spolupráce
  • schopnost koncepčního přístupu a formulování metodik
  • dobré komunikační schopnosti
  • organizační, prezentační a školicí dovednosti
  • časovou flexibilitu, samostatnost, pečlivost, důslednost a osobní zodpovědnost
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • platové podmínky jsou stanoveny dle Nařízení vlády č. 263/2018 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě
  • 5 týdnů dovolené, stravenky a další sociální výhody podle kolektivní smlouvy
  • pracovní úvazek na HPP ve stabilní instituci
  • kreativní a dynamickou práci v zajímavém prostředí
  • termín nástupu dohodou

Hlavní náplň práce:

  • metodická koordinace a supervize činností oddělení dokumentace se zřetelem na legislativní a procesní aspekty oběhu dokumentů, spisová služba
  • spolupráce s jednotlivými útvary

Své životopisy zasílejte na e-mail: personalni@zoopraha.cz ; simek@zoopraha.cz

V případě, že Vás nebudeme kontaktovat, bohužel jste nepostoupil/a do užšího kola výběru.

Děkujeme za pochopení.

ZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

  • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
    U Trojského zámku 3/120
    171 00 Praha 7

    Tel.: +420 296 112 230
    Datová schránka ID: es6fem5
    e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní