Koordinátor/ka ICT a digitálních médií

Volná místa

Zoo Praha  |  08. 11. 2018

Hlavní pracovní poměr

Zoologická zahrada hl. m. Prahy hledá zaměstnance/kyni k obsazení pozice „Koordinátor/ka ICT a digitálních médií“

Pracovní náplň:

  • Koordinuje aplikační i technologické projekty v oblasti ICT a digitálních médií
  • Koordinuje spolupráci s externími dodavateli a partnery v oblasti ICT, řídí dodávku a kvalitu služeb v rámci outsourcingu ICT infrastruktury a uživatelské podpory
  • Spolupodílí se na zajištění provozu ICT
  • Připravuje podklady a organizuje výběrová řízení v oblasti ICT a elektronických médií
  • Spolupracuje na správě technických a ekonomických agend spojené s provozem ICT

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Velmi dobrou znalost a přehled v problematice ICT a digitálních médií
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Komunikativnost, schopnost jednat s odborníky i laiky
  • Samostatný a systémový přístup, aktivitu, zodpovědnost

Velkou výhodou bude:

  • Znalost alespoň základů projektového řízení
  • Znalost organizace a realizace výběrových řízení
  • Praktické zkušenosti s poskytováním uživatelské podpory
  • Orientace v problematice CCTV a přístupových systémů

Nabízíme:

  • Kreativní a dynamickou práci v zajímavém a netradičním prostředí zoologické zahrady
  • Možnost získání zajímavých zkušeností a být součástí kreativních projektů
  • Platové podmínky dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě
  • Hlavní pracovní poměr
  • Nástup dle dohody

Nabídky s profesním životopisem a motivačním dopisem zasílejte na e-mailovou adresu: bekova@zoopraha.cz.

ZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

  • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
    U Trojského zámku 120/3
    171 00 Praha 7

    Tel.: +420 296 112 230
    Datová schránka ID: es6fem5
    e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní