Interní auditor

Volná místa

Zoo Praha  |  27. 08. 2018

Hlavní pracovní poměr

Zoologická zahrada hl. m. Prahy vypisuje výběrové řízení na obsazení pozice: Interní auditor

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • praxe min. 5 let (kontrolní, ekonom., právní)
  • znalost příspěvkové organizace, zákona o veřejných zakázkách č. 137/2006 Sb., č. 134/2016 Sb.
  • certifikační zkouška ČIIA pro veřejnou správu výhodou
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • samostatný přístup, aktivita a zodpovědnost
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • znalost práce na PC
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • kreativní a dynamickou práci v zajímavém prostředí špičkové zoologické zahrady
  • hlavní pracovní poměr
  • nástup dohodou
  • platové podmínky jsou stanoveny Nařízení vlády 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě

Pracovní náplň:

  • spolupráce s jednotlivými útvary
  • správa vnitřních předpisů a interní legislativy

Své životopisy zasílejte do na  e-mail: recinska@zoopraha.cz. V případě, že Vás nebudeme kontaktovat, bohužel jste nepostoupil (a) do užšího kola výběrového řízení. Děkujeme za pochopení.

ZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

  • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
    U Trojského zámku 120/3
    171 00 Praha 7

    Tel.: +420 296 112 230
    Datová schránka ID: es6fem5
    e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní