Zoo Praha

Menu

Školy a děti

Školy a děti

Zoo Praha nabízí zajímavé vyžití na celý den pro děti všech věkových kategorií. Maminky těch nejmenších naleznou v zoo přebalovací pulty i mikrovlnné trouby k ohřevu dětské stravy, větší děti ocení dobrodružná hřiště, Geostezku Stopy v čase s paleontologickým nalezištěm nebo celou řadu hřišť. Nabídku doplňuje sedačková lanovka do horní části zoo. Oblíbeným cílem všech je Dětská zoo, kde je hlazení zvířat povoleno! Samozřejmostí je pestrá nabídka školám nebo komentovaná setkání plná informací.


happy mondays banner

Pro děti ve věku od 3 do 15 let nabízíme každé pondělí roku 2019 (vyjma července, srpna a státních svátků) zvýhodněné vstupné za 50 Kč! Více informací zde.

Zooškola je jedinečná příležitost pro všechny mladé přátele zvířat, přírody a zoologických zahrad. V průběhu jednodenních i vícedenních kurzů mají mladí přírodovědci možnost dozvědět se mnoho zajímavostí o zvířatech, nahlédnout do zákulisí zoo nebo si zasoutěžit.

Zookroužky zaujmou všechny malé přírodovědce se zájmem o život nejen ve výbězích zoo, nýbrž také ve volné přírodě.


Služby pro děti a rodiče v areálu Zoo Praha

happy mondays banner
Pro děti ve věku od 3 do 15 let nabízíme každé pondělí roku 2019 (vyjma července,  srpna a státních svátků) zvýhodněné vstupné za 50 Kč! Více informací zde.

 

Animovaná vzdělávací aplikace Strážce pralesa

Poznejte svět goril nížinných a přispějte k jejich záchraně. Nová animovaná vzdělávací aplikace Strážce pralesa Vás zavede do kamerunského pralesa, který napadli pytláci a gorily jsou v ohrožení.

Mobilní aplikace Údolí slonů

Poznejte život slonů indických v Zoo Praha! Mobilní aplikace vás provede Údolím slonů a na mapě areálu vám ukáže nejlepší vyhlídky, ze kterých nahlédnete do zákulisí jejich života.