Školní permanentky 2020/2021

Pro školy

01. 08. 2020


Zoo Praha připravila na další školní rok novou nabídku školních permanentek a s ní opakované návštěvy a vzdělávací programy v areálu zahrady. O výhodách, které permanentka přináší školám, svědčí vysoký zájem škol v předchozích ročnících.

Permanentky zakoupené na školní rok 2020/2021 automaticky prodlužujeme do června 2021.​

Od tohoto školního roku nově nabídneme i možnost tzv. odpolední permanentky, která je určena pro školky, stejně jako pro odpolední vyučování, školní družiny, semináře apod.

Permanentku je možné si objednat od 1. září 2020 ZDE.

Permanentka bude platná od 1. října 2020 do 31. března 2021 s tím, že neplatí o víkendech, svátcích a školních prázdninách. Je přenosná v rámci školy (tedy použitelná pro více tříd) a opravňuje školu k 6 vstupům pro skupinu min. 10 a max. 35 osob, včetně doprovodu. Permanentku lze využít i k více vstupům v jediném dni (např. vstup 70 osob naráz lze počítat na permanentce jako 2 vstupy). Jedna škola si může pořídit i více kusů různých druhů školních permanentek.

Cena permanentky je stanovena tak, aby se škole vyplatila již při druhé návštěvě zoo:

 Mateřská škola

 3 500 Kč 

 Základní škola

 4 000 Kč

 Střední školy a vyšší gymnázia

 4 000 Kč

Odpolední permanentka pro MŠ *

 3 000 Kč

Odpolední permanentka pro ZŠ a SŠ *

 3 500 Kč

Permanentka opravňuje školu nejen ke vstupu zdarma, ale její majitelé mohou zároveň bezplatně využít programovou nabídku školám. Konkrétně se jedná o:

  • prohlídky s průvodcem (bez permanentky za 400 Kč pro skupinu max. 30 dětí)
  • výukové programy (bez permanentky za 600 Kč pro skupinu max. 25 dětí)

Držitel školní permanentky může zdarma čerpat 4 prohlídky s průvodcem a 2 výukové programy. Čerpání výukových programů a prohlídek s průvodcem bude rozděleno na dvě části, tj. 2 prohlídky s průvodcem a 1 výukový program v období od října do prosince a 2 prohlídky s průvodcem a 1 výukový program v období od ledna do března.

Čerpání vstupů není třeba hlásit předem. Pokud budete chtít využít i prohlídek s průvodcem a výukových programů, je třeba se předem objednat na www.zoopraha.cz v sekci Pro školy.

Počet těchto objednávek v jeden den je z technických důvodů omezen!

*Platí ve dnech školního vyučování od 12 hodin

Co následuje po objednávce?

Na základě přijaté objednávky vystavíme a odešleme na email fakturu. Fakturu lze zaplatit bankovním převodem nebo hotově v Informačním centru Zoo Praha. Objednané permanentky musí být uhrazeny nejpozději do konce října 2020.

Permanentky vydáváme pouze na základě potvrzené platby nebo po úhradě v hotovosti. Osobní odběr s platbou v hotovosti je třeba nahlásit týden předem na email: petera@zoopraha.cz .

Zakoupení jednotlivých druhů permanentek je možné jen do vyčerpání jejich zásob.

Pro bližší informace případně kontaktujte Jana Peteru, telefon 296 112 185 nebo mail petera@zoopraha.cz.

Těšíme se na Vaši návštěvu!


 

Nabídka školám a objednávání

Online registrace ZDE.

Zoo Praha nabízí školám několik typů vzdělávacích aktivit. Na následujících stránkách máte možnost se s nabídkou seznámit a v případě zájmu si požadovaný produkt jednoduše objednat.

Vybírat můžete z prohlídky s průvodcem (prohlídka části zoo na vybrané téma), výukových programů (programy vedené lektory, jichž se žáci aktivně účastní) a doplňkových programů (pracovní listy, učitelské balíčky apod.).