Školní permanentka 2018/2019

Pro školy

22. 08. 2018


Vážené paní ředitelky, vážení páni ředitelé, vážené paní a páni profesoři a učitelé, pro školní rok 2018/2019 Vám Zoo Praha již tradičně nabízí možnost pořídit si Školní permanentku, umožňující opakované návštěvy a vzdělávací programy. O výhodách, které permanentka přináší školám, svědčí vysoký zájem škol. V loňském školním roce jsme opět naplnili kapacitu jednoho sta permanentek během několika dnů, proto s objednávkou neváhejte! Tento počet permanentek je konečný a dán našimi technickými možnostmi.

Permanentku si bylo možné objednat od 3. září 2018. V tuto chvíli je již kapacita naplněna, další objednávky bohužel nepřijímáme! Děkujeme za pochopení.

Školní permanentka bude platná od 1. října 2018 do 31. března 2019 s tím, že neplatí o víkendech, svátcích a školních prázdninách. Je přenosná v rámci školy (tedy použitelná pro více tříd) a opravňuje školu ke 6 vstupům pro skupinu min. 10 a max. 35 osob, včetně doprovodu. Permanentku lze využít i k více vstupům v jediném dni (např. vstup 70 osob naráz lze počítat na permanentce jako 2 vstupy). Permanentku může využít i školní družina. 

Cena permanentky je stanovena tak, aby se škole vyplatila již při druhé návštěvě zoo:

 MŠ  3 000 Kč 
 ZŠ  3 500 Kč
 Střední školy a vyšší gymnázia  3 500 Kč

Permanentka opravňuje školu nejen ke vstupu zdarma, ale její majitelé mohou zároveň bezplatně využít programovou nabídku školám. Konkrétně se jedná o:

 • prohlídky s průvodcem (bez permanentky za 300 Kč pro skupinu max. 30 dětí)
 • výukové programy (bez permanentky za 500 Kč pro skupinu max. 25 dětí)

Držitel školní permanentky má nárok zdarma čerpat 4 prohlídky s průvodcem a 2 výukové programy. Čerpání výukových programů a prohlídek s průvodcem bude rozděleno na dvě části, tj. 2 prohlídky s průvodcem a 1 výukový program v období od října do prosince a 2 prohlídky s průvodcem a 1 výukový program v období od ledna do března.

Čerpání vstupů není třeba hlásit předem. Pokud budete chtít využít i prohlídek s průvodcem a výukových programů, je třeba se objednat na www.zoopraha.cz v sekci Pro školy.

Další výhody pro majitele permanentek:

 • Majitelům permanentky po celou dobu její platnosti zasíláme každý měsíc aktuality o dění v zoo.

Co následuje po objednávce?

Na základě přijaté objednávky vystavíme a odešleme fakturu. Fakturu lze zaplatit bankovním převodem nebo hotově v Informačním centru Zoo Praha. Objednané permanentky musí být uhrazeny do konce října. Permanentky vydáváme pouze na základě potvrzené platby nebo po platbě v hotovosti. Osobní odběr s platbou v hotovosti je třeba nahlásit týden předem na číslo 296 112 116 nebo na skoly@zoopraha.cz

Abychom při rostoucím zájmu škol o školní permanentku dokázali vyhovět všem, kteří si permanentku zakoupí, omezili jsme i v tomto roce počet permanentek vydaných v jedné sezóně na 100 ks. Každá škola si může (v závislosti na počtu žáků) zakoupit i více kusů permanentek najednou.

Pro bližší informace kontaktujte programové a vzdělávací oddělení Zoo Praha, telefon 296 112 116 nebo mail skoly@zoopraha.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu!

V Praze dne 22. 8. 2018
Vzdělávací a programové oddělení
Zoologická zahrada hl. m. Prahy

 


Nabídka školám a objednávání

Online registrace

Zoo Praha nabízí školám několik typů vzdělávacích aktivit. Na následujících stránkách máte možnost se s nabídkou seznámit a v případě zájmu si požadovaný produkt jednoduše objednat.

Vybírat můžete z prohlídky s průvodcem (prohlídka části zoo na vybrané téma), výukových programů (programy vedené lektory, jichž se žáci aktivně účastní) a doplňkové programy (pracovní listy, učitelské balíčky).

Online registrovat se můžete zde.

Objednávkový formulář byl správně odeslán v případě, že jste obratem obdrželi automatickou odpověď. Objednávka je přijata až po obdržení mailového potvrzení osobou ze Vzdělávacího a programového oddělení.

happy mondays banner
Pro děti ve věku od 3 do 15 let nabízíme každé pondělí roku 2017 (vyjma července, srpna a státních svátků) zvýhodněné vstupné za 50 Kč! Více informací zde.

 

ZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní