Černohouska opět otevřena. Dáte si v ní kávu, bagety i sladké

Ostatní články

Zoo Praha  |  04. 03. 2016


Návštěvníci se slabostí pro lahůdky mají o důvod víc, proč se vypravit k výběhu adaxů, naproti němuž stojí jediný dochovaný pozůstatek viniční usedlosti Černohousky. V budově se nově nachází útulná kavárna, ve které mohou návštěvníci relaxovat a při pohledu z terasy na rozprostírající se "stověžatou" Prahu navíc uspokojit své chuťové buňky něčím z široké nabídky vlastních cukrářských a lahůdkářských výrobků.

V horkých měsících se můžete zchladit lokem z čerstvých ovocných nápojů či soustem ze zmrzlinového poháru. Jak chutná zdejší sachr, cheesecake či některá z nabízených baget, můžete zkoumat až do zavírací doby zoologické zahrady. Nechybí zde ani hřiště, kde děti najdou skluzavku, pískoviště a dřevěnou prolézačku připomínající odhalené kosti pravěkého zvířete, vykukující z písku.

Podrobně rozepsanou nabídku naleznete po kliknutí zde.

 

Černohouska opět otevřena. Dáte si v ní kávu, bagety i sladké


Na právě probíhající Výroční konferenci Světové asociace zoologických zahrad a akvárií (WAZA), která sdružuje čtyři sta špičkových institucí, se Zoo Praha dostalo velkého uznání: jako jediný zástupce Evropy byla odbornou...

Zoo Praha byla opět nucena uzavřít své brány. Sledujte nás on-line a přečtete si také, jak nás můžete podpořit. Foto: Miroslav Bobek, Zoo Praha

Vážení návštěvníci, na základě vládního usnesení je ​Zoo Praha od pátku 9. října až do odvolání zcela uzavřena. Děkujeme za pochopení.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní