Apríl v zoo

Ostatní články

31. 03. 2013


Děti s ptačím příjmením do zoo za korunu!

Apríl v zoo se ponese ve znamení zábavy i poučení. Připravena je pro vás stezka informací, u kterých bude třeba rozhodnout se, zda jde o přírodovědeckou kachnu, nebo překvapivou pravdu ze života zvířat.

V zoo se budete moci poučit i pobavit díky Aprílové stezce plné překvapení.

V Údolí slonů a Pavilonu hrochů budou po celý den přítomni školení průvodci, kteří vám prozradí všechny podrobnosti ze života největšího stáda slonů v Česku nebo rodinné klípky Slávka, Marušky a Válečka.

Samozřejmostí jsou oblíbená komentovaná krmení. U příležitosti Mezinárodního dne ptactva mají děti do 15 let, s ptačím příjmením, v pondělí 1. dubna vstup pouze za 1 korunu! Vyrazte do zoo užít si Velikonoce trochu jinak!


Od 1. do 30. června 2020 je v platnosti vstup příslušníků Integrovaného záchranného systému a pracovníků ve zdravotnictví za 1 Kč. Zoo Praha jim tak chce poděkovat za nasazení, s nímž v první linii čelili epidemii koronaviru.

Od pondělí 25. května jsou znovu otevřeny vnitřní expozice, pavilony, restaurace, hřiště a pokladny. I nadále jsou v platnosti některé omezující podmínky, které se týkají zejména denního počtu návštěvníků, nošení roušek a...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní