Apríl v zoo

Ostatní články

31. 03. 2013


Děti s ptačím příjmením do zoo za korunu!

Apríl v zoo se ponese ve znamení zábavy i poučení. Připravena je pro vás stezka informací, u kterých bude třeba rozhodnout se, zda jde o přírodovědeckou kachnu, nebo překvapivou pravdu ze života zvířat.

V zoo se budete moci poučit i pobavit díky Aprílové stezce plné překvapení.

V Údolí slonů a Pavilonu hrochů budou po celý den přítomni školení průvodci, kteří vám prozradí všechny podrobnosti ze života největšího stáda slonů v Česku nebo rodinné klípky Slávka, Marušky a Válečka.

Samozřejmostí jsou oblíbená komentovaná krmení. U příležitosti Mezinárodního dne ptactva mají děti do 15 let, s ptačím příjmením, v pondělí 1. dubna vstup pouze za 1 korunu! Vyrazte do zoo užít si Velikonoce trochu jinak!


Symbolem nynějších požárů v Austrálii se stali koalové. Na tomto snímku mládě, sameček Micky, který byl přijat do ošetřování v Healesville Sanctuary ve státě Victoria. Foto: Miroslav Bobek, Zoo Praha

Díky veřejnosti se na pomoc australské fauně během jednoho měsíce podařilo na sbírkovém kontě Zoo Praha shromáždit už 20 milionů korun! Nyní vám nabízíme fotogalerii ze státu Victoria, kam směřuje první část finanční pomoci...

Dnes, v úterý 11. února, je zoo opět otevřena. Těšíme se na vaši návštěvu!
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní