Tři králové v pražské zoo

Ostatní články

04. 01. 2013


Neděle 6. ledna 2013

Připojte se k putování Tří králů po zoo! Na svou pouť vyrazí Kašpar, Melichar a Baltazar v 10.00 ze Vzdělávacího centra.

Ve 12.30 doputují k expozici velbloudů, kteří byli jejich společníky na dlouhé cestě. Proto jim králové přinesou něco dobrého na zub. Poté bude jejich pouť pokračovat areálem zoo až do 15. hodiny, kdy dorazí do Dětské zoo, kde se v Betlémě pokloní Ježíškovi a předají mu své dary.

Foto (c) Archiv Zoo PrahaFoto (c) Archiv Zoo Praha

Foto (c) Archiv Zoo Praha

 

 

 

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...

Zaměstnanci Zoo Praha nejprve dopravili dvě samičky supa mrchožravého do chovné a záchranné stanice ve Staré Zagoře. Tam supí mláďata odchovaná v Praze strávila poslední noc v lidské péči a ráno absolvovala veterinární prohlídku. Vlevo mládě, které se vylíhlo přímo v Zoo Praha, vpravo samička vylíhnutá v Zoo Zlín. Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

Další dva supi mrchožraví odchovaní v Zoo Praha – tentokrát dvě samičky, z nichž jedna se vylíhla v Zoo Zlín – získali nový domov ve Východních Rodopech, kde posílí populaci tohoto ohroženého druhu. Na umělém...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní