Parníkem do zoo

Ostatní články

19. 09. 2012


Neděle 23. září 2012

Vydejte se s pražskými domy dětí a mládeže na dobrodružnou cestu parníkem do zoo!

V neděli 23. září se uskuteční již 7. ročník akce Parníkem do zoo, jejímž cílem je zpříjemnit žákům a jejich rodičům začátek školního roku a představit jim nabídku zájmových kroužků a akcí, které pořádají jednotlivé volnočasové organizace. V areálu zoologické zahrady bude rozmístěno velké množství stanovišť, na kterých si budou moci malí i velcí návštěvníci hrát, tvořit, soutěžit a současně se i vzdělávat. Po splnění jednotlivých úkolů navíc získají krásné odměny a ceny.

Pro děti, které si předem vyzvednou vstupenky v některém z pražských Domů dětí a mládeže, bude plavba parníkem i vstup do Zoo Praha zdarma. Více informací najdete na webu organizátora akce www.ddmpraha.cz.
 

           


Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...

Zaměstnanci Zoo Praha nejprve dopravili dvě samičky supa mrchožravého do chovné a záchranné stanice ve Staré Zagoře. Tam supí mláďata odchovaná v Praze strávila poslední noc v lidské péči a ráno absolvovala veterinární prohlídku. Vlevo mládě, které se vylíhlo přímo v Zoo Praha, vpravo samička vylíhnutá v Zoo Zlín. Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

Další dva supi mrchožraví odchovaní v Zoo Praha – tentokrát dvě samičky, z nichž jedna se vylíhla v Zoo Zlín – získali nový domov ve Východních Rodopech, kde posílí populaci tohoto ohroženého druhu. Na umělém...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní