Poslední volná místa na procházky za šelmami

Ostatní články

25. 06. 2012


Pondělí 2. a úterý 3. července 2012

Na blížících se večerních procházkách za šelmami zbývá několik posledních míst. Využijte unikátní možnosti, co dělají naše šelmy po setmění. V plánu máme unikátní trasu, kterou se noční prohlídky ještě nikdy nevydaly!

Prohlídka s průvodcem za nočním životem šelem - navštivte zoologickou zahradu po setmění a přijďte se podívat, co dělají zvířecí obyvatelé zoo, kdy ji opustí poslední návštěvníci. Uvidíte, co dělají večer třeba lvi nebo tygři.

Prohlídky začínají ve 20.30, 21.00 a 21.30. První termín od 20.30 je vyhrazen pro rodiče s dětmi, kterým přizpůsobíme i výklad. Ostatní termíny jsou určeny věkem dospělým návštěvníkům. Je nutné se předem objednat na tel. čísle 296 112 230 nebo na pr@zoopraha.cz.

Vstupné činí 250,- Kč pro dospělé a 160,-Kč pro děti. Cena zahrnuje parkovné a průvodcovské služby.

Večerní prohlídky, foto (c) Petr ŠimandlVečerní prohlídky, foto (c) Petr Šimandl

Večerní prohlídky, foto (c) Petr Šimandl

V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní