Poslední volná místa na procházky za šelmami

Ostatní články

25. 06. 2012


Pondělí 2. a úterý 3. července 2012

Na blížících se večerních procházkách za šelmami zbývá několik posledních míst. Využijte unikátní možnosti, co dělají naše šelmy po setmění. V plánu máme unikátní trasu, kterou se noční prohlídky ještě nikdy nevydaly!

Prohlídka s průvodcem za nočním životem šelem - navštivte zoologickou zahradu po setmění a přijďte se podívat, co dělají zvířecí obyvatelé zoo, kdy ji opustí poslední návštěvníci. Uvidíte, co dělají večer třeba lvi nebo tygři.

Prohlídky začínají ve 20.30, 21.00 a 21.30. První termín od 20.30 je vyhrazen pro rodiče s dětmi, kterým přizpůsobíme i výklad. Ostatní termíny jsou určeny věkem dospělým návštěvníkům. Je nutné se předem objednat na tel. čísle 296 112 230 nebo na pr@zoopraha.cz.

Vstupné činí 250,- Kč pro dospělé a 160,-Kč pro děti. Cena zahrnuje parkovné a průvodcovské služby.

Večerní prohlídky, foto (c) Petr ŠimandlVečerní prohlídky, foto (c) Petr Šimandl

Večerní prohlídky, foto (c) Petr Šimandl

Zaměstnanci Zoo Praha nejprve dopravili dvě samičky supa mrchožravého do chovné a záchranné stanice ve Staré Zagoře. Tam supí mláďata odchovaná v Praze strávila poslední noc v lidské péči a ráno absolvovala veterinární prohlídku. Vlevo mládě, které se vylíhlo přímo v Zoo Praha, vpravo samička vylíhnutá v Zoo Zlín. Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

Další dva supi mrchožraví odchovaní v Zoo Praha – tentokrát dvě samičky, z nichž jedna se vylíhla v Zoo Zlín – získali nový domov ve Východních Rodopech, kde posílí populaci tohoto ohroženého druhu. Na umělém...

Zoo Praha se distancuje od přednáškové činnosti pana Jana Bedřicha, jejímž tématem jsou pražské gorily. Přednášky nevznikají ve spolupráci se Zoo Praha a obsahují zcela mylné informace.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní